آخرین مقالات

چطور بفهمیم چاه فاضلاب توالت و دستشویی پر شده است؟ علائم پر شدن چاه

دلایل زیادی برای اینکه چطور بفهمیم چاه فاضلاب توالت و دستشویی پر شده است وجود دارد بعضی از این دلایل که خود شما هم می توانید چطور بفهمیم چاه پر شده عبارتند از: بوی نامطبوع کفشور ها و سرویس بهداشتی و حمام ، حشرات موزی ( سوسک توالت ) یکی از عوامل اولیه پر شدن چاه می باشد . عامل اصلی در شناسایی علت پر شدن چاه فاضلاب بالا زدن آب از کفشور های هم سطح با چاه و حمام و دستشویی بالا زدن فضولات از سرویس بهداشتی و کف صابون از حمام مشخص می شود و تخلیه چاه نیاز می باشد .

البته در بعضی موارد احتمالاً گرفتکی لوله به وجود آمده است و نیاز به لوله بازکنی نیز وجود دارد .
توجه داشته باشید در صورت بالا زدن آب از کفشور ها و یا توالت احتمال گرفتگی لوله و نیاز شما به یک فرد لوله بازکنی زیاد میباشد.پس حتما قبل از انجام کاری حتماً تست باز بودن لوله به وسیله دستگاه لوله بازکنی انجام دهید.

چطور بفهمیم چاه پر شده
چطور بفهمیم چاه پر شده

چطور بفهمیم چاه پر شده

چطور بفهمیم چاه فاضلاب توالت دستشویی پر شده
چطور بفهمیم چاه فاضلاب توالت دستشویی پر شده
چطور بفهمیم چاه فاضلاب پر است

بوی نامطبوع کفشور ها و سرویس بهداشتی و حمام ، حشرات موزی مانند سوسک ، بالا زدن آب از طبقات همکف و زیر زمین ، نشست زمین در اطراف چاهچطور بفهمیم چاه پر شده

بوی نامطبوع فاضلاب چاه در ساختمان

بوی نامطبوع چاه در ساختمان یکی از دلایل اصلی پر شدن چاه فاضلاب می باشد.در ساختمان ها و مجتمع هایی که دارای آسانسور می باشند بوی نامطبوع فاضلاب در آسانسور می پیچد با چک کردن چاله آسانسور در صورت دیدن آب ، اطمینان کامل از پر شدن چاه داشته باشید.

بوی نامطبوع فاضلاب چاه در توالت و دستشویی و حمام

در صورت بروز چنین بویی در تمام واحد ها و طبقات مخصوصاً طبقات هم کف و زیرزمین را بوی نامطبوع و زننده فاضلاب می گیرد.(در مواردی ایراد از جای دیگری است و شما نیازمند به رفع بوی بد فاضلاب دارید )

بالا زدن آب توالت و دستشویی

بالا زدن آب توالت و دستشویی در طبقات هم تراز با چاه یا طبقات زیر زمین و پایین تر از چاه می تواند دلیل محکمی بر پر شدن چاه فاضلاب باشد.(در صورتی که گرفتگی نباشد و نیاز به لوله بازکنی نداشته باشید)

هجوم ناگهانی تعداد زیادی از حشرات موزی مانند سوسک ها یکی از دلایل پر شدن چاه فاضلاب

زیاد شدن ناگهانی سوسک ها که همراه با بوی نامطبوع فاضلاب در ساختمان باشد دلیل دیگری بر پر شدن چاه فاضلاب می باشد. برای نحوه از بین بردن سوسک توالت بیشتر بدانید.

نشست خاک و زمین اطراف چاه

چاه های فاضلاب پس از پر شدن و متوجه نشدن شما پس از وقفه طولانی باعث نشست اطراف چاه و در موارد ریزش ناگهانی چاه می شود که می تواند خطرات جانی و مالی برای شما به بار آورد. پس حتماً به طور دوره ای از چاه بازدید داشته باشید.

نحوه فهمیدن پر شدن چاه فاضلاب

نحوه اطلاع از پر شدن چاه دستشویی و توالت


ثبت دیدگاه شما

guest

4 نظرات
قدیمی ها
تازه ها بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
تخلیه چاه
Admin
4 years ago

سلام آیا دستگاهی وجود داره که نشون بده چاه پر شده.یا نشون بده محل چاه کجاست ؟

کاوس بیگ اینالو
کاوس بیگ اینالو
2 years ago

سلام
فکر میکنم نفوذپذیری چاه فاضلاب ما از بین رفته چیکار باید بکنم؟
چاه پراز آب هست خالی نمیشود!

تخلیه چاه
Admin
2 years ago

سلام.باید یک الی دو روز آب مصرف نکنید تا آب به درون چاه فروکش کند و سپس عملیات لایروبی چاه و تخلیه چاه و سپس کفتراشی چاه را انجام بدهیم.تاریخ ارسال : ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram