آخرین مقالات

بهترین روش از بین بردن سوسک فاضلاب

با بهترین روش از بین بردن سوسک فاضلاب آشنا هستید؟ قطعاً بسیاری از افراد به دلیل وجود انواع و اقسام سوسک‌های مختلف فاضلاب رنج می‌برند. این سوسک‌های ۳ تا ۵ سانتی‌متری بیشتر در سرویس بهداشتی و آشپزخانه دیده می‌شوند. این حشرات موذی آرامش خانه را از بین می برند. جدا از این مسئله حتی خطرات بسیار زیادی نیز دارد. گاهی به مواد غذایی نیز سرک می‌کشند. قطعاً شما هم به دنبال بهترین روش برای از بین بردن سوسک فاضلاب هستید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

سوسک فاضلاب

سوسک جزو حشرات موذی کثیف است که بیشتر از طریق فاضلاب وارد خانه می‌شود. بسیاری از افراد بر این باورند که سوسک‌ها تنها وارد خانه‌های کثیف خواهند شد: اما برخلاف عقیده این افراد بد نیست بدانید سوسک به تمامی خانه‌ها هجوم می‌آورند. در صورتی که وارد یک مکانی شوند، به دلیل رشد بسیار بالا تعداد آنها نیز روز به روز افزایش می یابد. معمولا سوسک‌ها را با نام سوسک فاضلاب نیز می شناسند: چرا که بیشتر از طریق فاضلاب به منازل را پیدا می‌کنند. معمولاً از راه کفشوی و راه‌های فاضلابی این سوسک وارد خانه می‌شود: اما در صورتی که کفشوی و راه‌های فاضلابی را بپوشانید قطعاً سوسک نمی‌تواند به خانه شما راه یابد. برای بسیاری از افراد وجود سوسک در خانه چندش آور است. اگرچه بسیاری از افراد از سوسک می‌ترسند اما برخی نسبت به چنین حشراتی آلرژی دارند.

بهترین روش از بین بردن سوسک فاضلاب

سوسک فاضلاب یکی از سوسک‌های مزاحم است که بیشتر در سرویس دستشویی مشاهده می‌شود. به دلیل نبود چاه بست این سوسک‌ها به راحتی از طریق لوله‌های فاضلاب وارد خانه خواهند شد. در صورتی که چاه بست داخل کاسه توالت نصب کنید و با خمیر مناسب سوسک نیز دور آن قرار دهید، سوسک ها در همین مسیر کشته می شوند. اما بهترین روش از بین بردن این موجودات کدام است؟

  • یکی از بهترین روش‌ها برای از بین بردن سوسک فاضلاب استفاده از گازوئیل است. اما از گازوئیل نمی‌توان برای سوسک‌های موجود در خانه و آشپزخانه استفاده کرد. تنها برای سرویس بهداشتی این روش را به کار ببرید. گازوئیل کشنده‌ترین ماده برای از بین بردن سوسک‌ها محسوب می‌شود. تنها کافیست تا یک لیوان گازوئیل را داخل چاه توالت بریزید، این بوی آزاردهنده گازوئیل باعث فرار سوسک‌ها خواهد شد.
  • از پیشرفته‌ترین و بهترین روش‌ها سمپاشی است. سم سوسک هم اکنون در بازار موجود می‌باشد. البته سم‌های مختلفی نیز برای از بین بردن این حشرات موذی استفاده می‌کنند. باید بدانید که قدرت کدام یک از سم‌ها بیشتر است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن باعث از بین بردن این حشرات می‌شود. البته برای سمپاشی نیز باید رعایت نکات بسیاری رعایت گردد و تنها مکان‌های خاصی را باید سمپاشی نمود.
  • می‌توانید از خمیر سوسک کش استفاده کنید. این خمیر سوسک ها امروزه در بازار یافت می‌شوند. خمیر را در تمامی درزهای دیوار قرار دهید. در صورتی که سوسک این خمیر را بخورد سریعاً پودر می‌شود.

بهترین روش از بین بردن سوسک های فاضلابی

دلیل اصلی زیاد شدن سوسک فاضلاب

یکی از آزاردهنده‌ترین حشرات موذی سوسک‌های فاضلاب هستند. در توالت این سوسک‌ها بیشتر از هر مکان دیگری وجود دارند. اما شما کاربر عزیز می‌دانید دلیل اصلی زیاد شدن سوسک فاضلاب چیست؟

  • پر شدن چاه فاضلاب یکی از دلایل اصلی نفوذ سوسک به خانه است. در صورتی که تخلیه چاه به موقع انجام شود، هرگز چنین مشکلاتی صورت نمی‌گیرد.
  • حتی مرطوب و گرم بودن فضای دستشویی نیز باعث می‌شود، سوسک‌ها در آنجا رخنه کنند.

نتیجه

وجود سوسک فاضلاب در سرویس بهداشتی آشپزخانه و گاهی هم نفوذ آنها در منزل بسیار چندش آور است. همچنین با وارد شدن این حشرات موذی به خانه آرامش از آن خانه سلب می‌گردد. معمولا بسیاری از افراد از سوسک می‌ترسند و حتی برای آنها چنین حشراتی چندش آور می‌باشد. البته به دلیل وجود میکروب‌های بسیار زیادی که در شاخک سوسک وجود دارد، خطرات بسیار زیادی نیز به همراه خواهند داشت. برای از بین بردن این سوسک‌ها می‌توانید از بهترین روش ها استفاده کنید. با انتخاب بهترین نوع سم، برای از بین بردن این موجودات با خیالی آسوده می‌توانید از سرویس بهداشتی استفاده نمایید. هم اکنون اگر به دنبال اطلاعات بیشتری در رابطه با سوسک فاضلاب و بهترین نوع سم‌های آن هستید همین حالا با سایت تخلیه چاه تماس بگیرید. این مجموعه حتی در زمینه حفر چاه، لوله باز کنی و تخلیه چاه نیز فعالیت دارد.


ثبت دیدگاه شما

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments


تاریخ ارسال : ۳۱ تیر ۱۴۰۲
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram