آخرین مقالات

فوت و فن‌های نصب سیفون توالت فرنگی کدامند؟

فوت و فن‌های نصب سیفون توالت فرنگی نکاتی هستند که با رعایت آنها می‌توانید توالت فرنگی را به راحتی کار بگذارید. سرویس بهداشتی یکی از مهم‌ترین قسمت‌های هر ساختمانی محسوب می‌شود. حال اینکه امروزه در برخی از ساختمان‌ها از توالت فرنگی نیز استفاده می‌کنند. همانگونه که مستحضرید بسیاری از لوازم و تجهیزات مورد استفاده در سرویس بهداشتی از دیرباز تا به کنون تغییرات بسیار زیادی داشته اند. به کارگیری توالت فرنگی نیز امروزه رواج دارد. برای بسیاری از افراد استفاده از توالت‌های معمولی امکان‌پذیر نیست و می‌توانند از توالت‌های فرنگی استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با فوت و فن های نصب توالت فرنگی با ما همراه باشید.

انواع توالت فرنگی از نظر چگونگی نصب

توالت فرنگی امروزه در بسیاری از سرویس‌های بهداشتی وجود دارد. این توالت‌ها بیشتر مناسب افرادی هستند که نشست و برخاست برای آنها کار دشواری است. قبل از اینکه با فوت و فن‌های نصب سیفون توالت آشنا شوید، بد نیست ابتدا با انواع توالت فرنگی از نظر چگونگی نصب آشنایی پیدا کنید. البته افرادی که قصد خرید سیفون توالت فرنگی دارند و یا به دنبال بهترین نوع سیفون توالت هستند نیز باید با این تنوع آشنا شوند.

  • توالت فرنگی یک تکه از انواع مدل‌های توالت فرنگی است. این مدل‌ها همانطور که از نام آنها پیداست، به صورت یک تکه هستند. طراحی در این توالت‌ها به صورت یک تکه است یعنی مخزن و کاسه به یکدیگر اتصال دارد. به دلیل بهداشت بیشتر در مدل‌های یک تکه، سطح فروش آنها نیز بیشتر است. ‌این مدل‌ها درز کمتری دارند و معمولاً هم سوسک فاضلاب نمی‌تواند از این طریق وارد شود. بدنه این مدل‌ها را نیز به دلیل یک تکه بودن می‌توانید به راحتی تمیز کنید.
  • مدل‌های دوتکه نیز سطح کاربرد بسیار زیادی دارد. در این مدل‌ها قسمت مخزن و کاسه توالت از یکدیگر جدا هستند. برخلاف مدل‌های یک تیکه، دو قسمت جداگانه آن را باید به صورت جداگانه نصب کنید. این مدل‌ها نیاز به نگهداری و تمیز کردن بیشتری به دلیل وجود درزهای زیادتر دارند. قیمت مدل‌های دوتکه کمتر از دیگر انواع توالت فرنگی است.

فوت و فن نصب سیفون توالت فرنگی

فوت و فن های نصب سیفون توالت

با انواع توالت فرنگی آشنا شدید و همچنین می‌دانید اهمیت استفاده از آن چیست. بد نیست در رابطه با فوت و فن‌های نصب سیفون توالت نیز آشنایی پیدا کنید. استفاده از سیفون به دلیل عدم گرفتگی لوله و همچنین تمیزی سرویس بهداشتی است. به طور کلی سیفون‌ها به عنوان مهم‌ترین بخش این توالت‌ها برای تخلیه کاسه توالت هستند. به طور کلی عملکرد آن برای تخلیه آب از مخزن و رها کردن آن به داخل کاسه است.

  • ابتدا باید تمامی قطعات سیفون را مونتاژ کنید و پس از مونتاژ کردن برای نصب سیفون باید قطعه شناور در محل مناسب خود نصب شود.
  • اکنون نوبت به آن است تا دستگیره فلاش تانک را در محل مورد نظر خود محکم کنید. این دستگیره توسط زنجیر یا نخ پلاستیکی به قسمت دریچه تخلیه اتصال می‌یابد.
  • اکنون باید شلنگ آب این قسمت را به شیر پیسوار مرتبط با آن متصل کنید. توجه داشته باشید که تک تک این مراحل باید به آرامی و صبر و حوصله باشد. چنانچه هر یک از قسمت‌ها را به درستی نصب نکنید یا در جای خود قرار نگیرد امکان نشتی وجود دارد. یا حتی در صورت گرفتگی می‌توانید با کشیدن فلاش تانک این گرفتگی را برطرف نمایید.

نتیجه

آشنایی با فوت و فن‌های نصب سیفون توالت به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به هیچ شخصی، خود به راحتی آن را نصب کنید. امروزه توالت فرنگی در بسیاری از سرویس‌های بهداشتی استفاده می‌شود. قطعاً بسیاری از افراد به دلیل مشکلات بدنی نظیر کمردرد، نمی‌توانند از توالت‌های معمولی استفاده کنند: در این صورت توالت‌های فرنگی برای آنها مناسب‌تر است. برای نصب توالت فرنگی تنها کافیست تا به نکات ذکر شده توجه داشته باشید. البته هر یک از انواع توالت‌های فرنگی نیز می‌توانند طریقه نصب جداگانه داشته باشند. پس ابتدا باید توالت فرنگی را در یک مدل خاص انتخاب کرده و پس از آن در رابطه با روش نصب آن اطلاعاتی کسب کنید. اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چگونگی نصب توالت فرنگی یا حتی خرید آن با کارشناسان مجموعه تخلیه چاه تماس بگیرید.

حتی در زمینه حفر چاه، اطلاع از قیمت دستگاه چاه کن دستی، خرید بهترین نوع سم سوسک فاضلاب و حتی خرید سیفون توالت فرنگی نیز می‌توانید از کادر پاسخگوی این مجموعه کمک بگیرید.


ثبت دیدگاه شما

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments


تاریخ ارسال : ۰۱ مرداد ۱۴۰۲
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram