آخرین مقالات

لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو شهری

تخلیه چاه و حفر چاه تهران ، لوله کشی فاضلاب – اگو شهری و تعویض لوله چدنی قدیمی در ساختمان دولتی در تهران در شرکت ما {تخلیه چاه دات کام} به صورتی که برداشت آسفالت و بتن روی لوله و خاک حاصل به وسیله بیل مکانیکی و در آوردن لولۀ فاضلاب قدیمی و زیر سازی کف و شیب بندی درست و سپس پولیکا سایز 315 که به (12اینچ) هم معروف می باشد و ساخت منهول وعایق کف منهول و بدنه آن و رو سازی و پر کردن آن با ماسه و خاک رس. در شرکت ما کلیه کارهای از جمله وصل ساختمان به اگو شهری می باشد.

در ادامه با نحوه انجام کار آشنا می شوییم.

تعویض لوله فاضلاب اگو شهری

همان طور که در تصاویر بالا می بینید کلیه لوله های چدنی بیرون آورده شده سپس لوله پلیکا همراه با منهول ها در آن اجرا شده تا گرفتگی لوله به صفر برسد.تعویض لوله چدنی و تبدیل آن به پلیکا و همچنین وصل فاضلاب و اگو فاضلاب شهری به صورت نقب زنی در شرکت ما انجام می شود.

تخلیه چاه فاضلاب و اجرای منهول 09127727713
تخلیه چاه فاضلاب و اجرای منهول 09127727713

نقب زنی یا کندن تونل برای رسیدن به لوله فاضلاب شهری

در ساختمانهایی که دارای طبقات منفی یا حتی رمپ برای ورود به پارکینگ هستند در بیشتر موارد باید از داخل ساختمان تونلی که به آن نقب زنی می گویند حفر بشود.تا بتوان به لوله انتظار فاضلاب رسید.

شرکت لوله کشی فاضلاب

شرکت لولۀ کشی فاضلاب و وصل به فاضلاب شهری اگو شهری در تهران با استفاده از نیروی کار متخصص در تمام ضمینه ها فاضلاب از جمله لوله کشی فاضلاب ساخت منهول و ساخت سبتیک ها در کلیه مناطق تهران و حومه فعالیت دارد و همواره با متخصصین با تجربه و با پشتکار و مسئولیت پذیر در قبال کار شما سعی در بالاتر بردن کیفیت ارتقاع کار های شما دارند.

شرکت تخلیه چاه فاضلاب اگو شهری
شرکت تخلیه چاه فاضلاب

انواع خدمات لوله کشی در مناطق:

 • تعمیرات لوله کشی ساختمان در غرب تهران
 • تعمیرات لوله کشی ساختمان در شرق تهران
 • تعمیرات لوله کشی ساختمان در شمال تهران
 • تعمیرات لوله کشی ساختمان در جنوب تهران
 • تعمیرات لوله کشی ساختمان در مرکز تهران

تعمیرات سیستم لوله کشی فاضلاب در ساختمان:

 • تعمیرات مربوط به ترکیدگی لوله
 • رفع نشتی لوله
 • تعمیر مربوط به گرفتگی انواع لوله های تاسیسات
 • بررسی نم و رطوبت در منازل
 • تعمیرات لوله و اتصالات آنها
 • و سایر خدمات …

ثبت دیدگاه شما

guest

8 نظرات
قدیمی ها
تازه ها بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Mehdi
Mehdi
3 years ago

هزینه وصل به اگو شهری چقدر میشه.

modir
Admin
3 years ago
پاسخ به  Mehdi

سلام برای اینکه بدانیم هزینه وصل کردن ساختمان به فاضلاب شهری یا اگو شهری چقدر می شود. باید فاکتور های زیادی را در نظر بگیرید. از جمله هزینه حفاری و تخریب ، نقب زنی ، مصالح ، خاک ، دستمزد لوله کشی ، و… لطفا برای تعیین قیمت دقیق تماس بگیرید.

رضوی
رضوی
2 years ago

قیمت نصب انشعاب فاضلاب چقدره.؟

احسان احمدی
احسان احمدی
1 year ago
پاسخ به  رضوی

سلام
پیمانکار آب و فاضلاب هستم در تهران
برای وصل فاضلاب خانگی به شهری
با من تماس بگیرید

علیزاده
علیزاده
1 year ago
پاسخ به  تخلیه چاه

سلام لوله کش فاضلاب ساختمان هستم
درخواست همکاری دارم.تاریخ ارسال : ۱۴ مهر ۱۳۹۸
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram