آخرین مقالات

لوله باز کنی حومه تهران

اگر زهکشی مسدود شده یا بو می دهد، باید آن را تمیز کنید. در اینجا می توانید دریابید که از چه ابزار و روش هایی برای تمیز کردن زهکشی های مختلف استفاده کنید. اگر در حومه تهران مستقر هستید ،نگران نباشید تیم لوله باز کنی ما در حومه تهران به کمک شما می آید.

چگونه گرفتگی لوله های فاضلاب را باز کنید؟

روش های خانگی مانند جوش‌شیرین اغلب مسدود شدن مجرای فاضلاب را باز می‌کنند . یک پاک کننده شیمیایی فقط در صورت انسداد شدید مورد نیاز است . اگر این کافی نیست، می توانید به طور مکانیکی کثیفی را از زهکشی مسدود شده با یک مکنده یا یک مارپیچ  پاک کنید. در صورتی که ابزار را در دسترس ندارید، در حومه تهران زندگی می کنید بهتر است سراغ یک لوله باز کن در حومه تهران بروید تا مشکل شما را به طور اساسی برطرف کند.

چگونه گرفتگی لوله های فاضلاب را باز کنید؟

روش های خانگی برای رفع انسداد لوله ها

یک داروی خانگی به انواع کثیفی‌ها در لوله کمک می‌کند : جوش شیرین – در ترکیبی قدرتمند با سرکه، حتی می‌تواند لوله‌ها را با انسداد تمیز کند. 4 قاشق غذاخوری جوش شیرین را به زهکش مسدود شده اضافه کنید و حدود 100 میلی لیتر سرکه بریزید – می توانید با افزودن نمک خوراکی اثر پاک کنندگی را افزایش دهید. در هر صورت به نسبت سرکه و بکینگ پودر توجه کنید. احتمالاً صدای حباب در لوله فاضلاب خواهید شنید. پس از محو شدن آن، با آب بشویید. در حالت ایده آل، انسداد لوله تا آن زمان برطرف شده است.

روش های خانگی برای رفع انسداد لوله ها

تمیز کردن شیمیایی

پاک کننده های شیمیایی در تمیز کردن فاضلاب دارای مزایا و معایبی هستند: اگرچه به طور موثر رسوبات چربی و کثیفی را در خود حل می کنند، اما معمولاً فاضلاب را به میزان قابل توجهی آلوده می کنند. هنگام استفاده از مواد شوینده شیمیایی همیشه دستورالعمل استفاده را دنبال کنید و مطمئن شوید که بخارات شیمیایی را استنشاق نکنید و به خوبی تهویه کنید. پس از مدت زمان مشخص شده، انسداد لوله تخلیه معمولا به راحتی برطرف می شود.

مکنده برای تمیز کردن

قبل از استفاده از پیستون ، باید اجازه دهید چند لیتر آب گرم داخل سینک یا وان برود . اطمینان حاصل کنید که قسمت لاستیکی پیستون کاملاً با آب پوشانده شده است و با فرو کردن یک پارچه در دهانه سرریز را ببندید.

با کمک حرکات پمپاژ قدرتمند ، یک تغییر سریع بین فشار بالا و پایین در خط ایجاد می کنید. این رسوبات و انسدادها را از بین می برد که برخی از آنها سپس به سیستم فاضلاب می ریزند و برخی از آنها پمپ می شوند.

پمپ کنید تا آب بدون مانع تخلیه شود و مثلاً با دستمال توالت تکه های بزرگی از خاک را جمع کند. اگر انسداد فاضلاب را نمی توان از بین برد یا به طور کامل حذف نمی شود، می توانید سیفون را از سینک خود خارج کرده و آن را تمیز کنید.

مکنده برای تمیز کردن

بازکردن سیفون

اگر مویی هر اشغالی در مجرای فاضلاب به همراه رسوبات چربی و صابون وجود دارد، باید سیفون را بردارید و تمیز کنید. ابتدا یک سطل زیر سیفون قرار دهید تا آب از زهکش گرفته شود.

سپس دو مهره گرد شده را شل کنید . اگر در ابتدا به دلیل رسوبات آهکی این امکان وجود نداشت، یک پارچه آغشته به سرکه را در اطراف پیچ قرار دهید و بگذارید خیس بخورد. حداکثر تا آن زمان، آجیل ها باید بدون تلاش زیاد شل شوند.

اکنون قسمت خم شده برداشته شده را با یک برس سیمی انعطاف پذیر یا یک پاک کننده بطری تمیز کنید و همچنین قسمت های ثابت لوله را روی سینک و تخلیه را برای هر گونه آلودگی از مو یا چربی بررسی کنید. همچنین می توانید اجزای آن را با آب بشویید. حتماً یک سطل زیر آن قرار دهید.

استفاده از فنر مارپیچ :

اگر مجرای فاضلاب سینک، وان یا دوش با مو مسدود شده باشد، یک فنر مخصوص به شما کمک خواهد کرد . این با یک سیم ثابت کار می کند که در انتهای آن یک مارپیچ وجود دارد – روی میل لنگ پیچیده شده است.

سیم را در لوله تخلیه قرار دهید و در صورت احساس مقاومت، شروع به چرخاندن میل لنگ کنید تا پلاگین کثیفی را بگیرید. سپس سیم را باز کنید تا کثیفی از زهکش خارج شود و با آب بشویید. یک شلنگ آب می تواند به تخلیه افقی سینک کمک کند.

البته اگر گرفتگی شدید است و تمام ابزارهای مکانیکی را در دسترس ندارید، با روش های خانگی گرفتگی ازبین نمی رود، به روش های خانگی اصرار نورزید و از تیم  لوله بازکنی  حرفه ای ما با ابزار مخصوص اش حتی در حومه تهران کمک بخواهید، تا مشکل گرفتگی لوله را به طور دایم و به بهترین نحو بر طرف کند.


ثبت دیدگاه شما

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments


تاریخ ارسال : ۱۹ فروردین ۱۴۰۱
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram