آخرین مقالات

لوله باز کنی جمشیدیه

اگر لوله فاضلاب مسدود شده باشد، باید سریعا به دنبال یک راه حل برای رفع مشکل اقدام کرد، در بسیاری از موارد، مشکل را می توان به طور  و با روشهای خانگی حل کرد. اما گاهی شرایط پیچیده است و ممکن است اقدامات خانگی شما نه تنها مشکل را برطرف نکند بلکه گرفتگی آن را بیشتر کند، از این رو اگر یکبار روش های خانگی را انجام دادید و گرفتگی همچنان ادامه داشت، سراغ راهکارهای خانگی دیگر نروید و با تیم  لوله باز کن ما در جمشیدیه تماس بگیرید. در این مطلب  تیم تخصصی لوله باز کن جمشیدیه چند نکته  را برای شما جمع آوری کرده است که در صورت گرفتگی لوله خودتان آن را به درستی انجام دهید، در صورت برطرف نشدن مشکل با ما تماس بگیرید.

لوله فاضلاب مسدود شده است ؟ با این روش های خانگی آن را رفع کنید

لوله فاضلاب

اول از همه، استفاده از روش ها و مواد ساده خانگی ضرری ندارد. با این حال، این موارد تنها زمانی کمک می کنند که انسداد خیلی بزرگ نباشد، در غیر این صورت فقط  یک لوله بازکن می تواند به شما کمک کند.

درمان های خانگی اغلب به اندازه پاک کننده های شیمیایی  برای محیط  و سلامت شما و اهالی منزل تان  مضر نیستند . مواد موجود در این عوامل همیشه نمی توانند به طور کامل از آب تصفیه شوند.

برای انجام این کار، قبل از تماس با لوله باز کن، 4 قاشق غذاخوری جوش شیرین ،را در زهکشی بریزید و بلافاصله 1/2 فنجان سرکه بریزید.

این مخلوط رسوبات چربی و آهک و همچنین کثیفی های سبک را حل می کند. حتی می تواند موها را در لوله تخلیه حمام و سرویس بهداشتی  از بین ببرد. موهای قابل رویت باید از سیفون جدا شوند و بیرون کشیده شوند.

در زیر سینک و سینک آشپزخانه، لوله های فاضلاب معمولاً قابل مشاهده هستند و به راحتی قابل دسترسی هستند. در اینجا می توانید روی اتصالات لوله انبردست قرار دهید، اتصالات لوله تخلیه را باز کرده و قسمت های لوله را تمیز کنید . از قبل یکی زیر لوله ها بایستید.یک ظرف نیز زیر لوله ها قرار دهید تا آب خروجی و اشغال ها درون آن بریزند و کل محیط آشپزخانه کثیف نشود.

لوله فاضلاب مسدود شده است ؟

یک روش آزمایش شده و امتحان پس داده که بارها و بارها استفاده می شود، پیستون است که می تواند انسدادهای متوسط ​​را نیز برطرف کند.

برای این کار، کف لاستیکی را در وسط بالای زهکش قرار دهید . کف لاستیکی پیستون در صورت امکان باید زیر آب باشد. مقدار اضافی را – در صورت وجود – با پارچه ای پر کنید تا فشار به درستی ایجاد شود.

 

حالا چندین بار دسته را بالا و پایین ببرید و دوباره پیستون را شل کنید. اگر آب دوباره تخلیه شود، انسداد برطرف شده است. از طرف دیگر، اگر پیستون دستی ندارید، می توانید از گردن بریده یک بطری پلاستیکی استفاده کنید.

از طرف دیگر، می توانید از مارپیچ لوله استفاده کنید. با این حال، احتمال آسیب رساندن به لوله بسیار زیاد است. بهتر است که این کار توسط دستگاه مخصوص یک لوله باز کن انجام شود.

با این حال، اگر این یک آب پس‌آب از سیستم فاضلاب باشد، با درمان‌های خانگی معمول و ابتکار خود راه زیادی نخواهید داشت. در چنین شرایطی توصیه می کنیم با شرکت لوله باز کن متخصص در این کلر تماس بگیرید.

این شرکت مشکل تخلیه نشدن آب را با فلاش هوای فشرده یا فشار قوی حل خواهد کرد. برای جلوگیری از بروز مجدد مشکل، کارکنان بدون شک سیستم فاضلاب یا شیر آب پس‌آب را توصیه می‌کنند .

گرفتگی لوله ها در لوازم خانگی

گرفتگی لوله ها در لوازم خانگی

اگر وسایل خانگی چون ماشین لباسشویی و ظرفشویی نتوانند آب را پمپاژ کنند، روش تقریباً یکسان است. اما در اینجا باید به چند نکته اشاره کرد.

 

ابتدا لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی یا ظرفشویی را از برق و آب جدا کنید و در صورت امکان باز کردن درب آن را باز کنید. اغلب مشکل لوازم خانگی در آلودگی فاضلاب دستگاه است.

برای این کار پمپ تخلیه را روی ماشین لباسشویی و تخلیه را روی ماشین ظرفشویی تمیز کنید. اگر لوله تخلیه دستگاه تمیز است، لوله تخلیه را برای انسداد احتمالی بررسی کنید.

اگر لوله گرفتگی دارد، می توانید آن را با مارپیچ لوله یا پاک کننده های شیمیایی تمیز کنید .

اگر مشکل به طور مستقل قابل حل نباشد، ممکن است سیستم فاضلاب نیز مشکل داشته باشد. در این مورد هم خودتان نمی توانید این مشکل را حل کنید، اما برای این کار حتما باید با یک شرکت متخصص لوله بازکنی تماس بگیرید.

اگر لوله فاضلاب به شدت گرفتگی داشته باشد، تنها یک لوله بازکنی می تواند کمک کند. اگر درجمشیدیه و اطراف آن زندگی می کنید، تیم ما می تواند در سریع ترین زمان مشکل شما را برطرف کند.


ثبت دیدگاه شما

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments


تاریخ ارسال : ۱۹ فروردین ۱۴۰۱
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram