آخرین مقالات

راهنمایی خرید دستگاه لوله بازکنی

خرید دستگاه لوله بازکنی

همانگونه که شما میدانید گرفتگی لوله های فاضلاب یک امر بسیار عادی و طبیعی میباشد. در این میان ممکن است که شما خودتتان نتوانید اقدام به باز نمودن لوله گرفتگی فاضلاب نمایید. از اینرو شما میتوانید با تماس با شرکت های لوله بازکنی از آنها کمک بخوهید. چرا که  گرفتگی لوله فاضلاب منجر به بهم خوردن ریتم زندگی میگردد. آنچه ما قصد داریم در ادامه برای شما شرح دهیم راهنمایی خرید دستگاه لوله بازکنی میباشد. از اینرو اگر شما قصد خرید دستتگاه لوله بازکنی را دارید تا انتهایی مقاله با ما همراه باشید.

طرز کار دستگاه لوله بازکنی

پیش از آنکه دستگاه های لوله بازکنی به وجود آیند شرکت های متعدد لوله بازکنی از ابزار های همچون فنر لوله بازکنی برای برطرف نمودن گرفتگی لوله استفاده میکردند. فنر لوله بازکنی در کنار دریل مورد استفاده قرار میگرفت. از اینرو این کار منجر به ایجاد مشکل میشود. به این صورت که زمانی دریل شروع به کار میکرد به طور ناگهانی سرعت میگرفت و سبب ایجاد آسیب در دور لوله ها میشود. از اینرو اقدام به ساخت دستگاه های لوله بازکنی نمودند.

ویژگی های یک دستگاه لوله بازکنی مناسب

از ویژگی های یک دستگاه لوله بازکنی میتوان به موارد همچون:

  • برخورداری از ویژگی های قابل حمل بودن و همچنین کوچک بودن.
  • قابلیت استفاده از برق شهری.
  • قابلیت برخورداری از رفع نمودن گرفتگی های سدید. برخورداری از سر فنر های متععدد.
  • برخورداری از فنر بلند برای برطرف نمودن گرفتگی لوله های طولانی.
  • برخورداری از محفظه جمع کننده فنر.
  • برخورداری از سرعت عمل در گرفتگی لوله.
  • قابل استفاده برای افراد فنی در حوزه لوله بازکنی.

انواع دستگاه لوله بازکنی

دستگاه لوله بازکنب با فنر

با روی کار آمدن دستگاه های لوله بازکنی برطرف نمودن مشکل گرفتگی لوله بسیار آسان تر شده است. دستگاه لوله بازکنی از فنر و موتور به وجود آمده است. که در واقع موتور نیروی لازم برای چرخش و حرکت فنر را فراهم مینماید. مدل های گوناگونی از این دستگاه ساخته شده است که هر کدام از آنها دارای ویژگی های متعدد و در بعضی از موارد جدید میباشند. شما میتوانید از این دستگاه لوله بازکنی فنر برقی برای باز نمودن رفع گرفتگی توالت های ایرانی و فرنگی، از میان بردن گرفتگی کفشور پارکینگ و حیاط، حمام و سرویس بهداشتی، برطرف نمودن گرفتگی سیفون توالت و کفشور  استفاده نمایید. دقت نمایید که برای برطرف نمودن لوله های سینگ ظرفشویی با فنر لوله بازکنی نمیتوان استفاده کرد. از اینرو شما بایستی از راه های دیگر استفاده نمایید.

روش و یا طرز کار دستگاه لوله بازکنی

بعد از آنکه شما اطمینان حاصل کردید که دستگاه لوله بازکنی که خریداری نمودید به برق شهری متصل میباشد. سر فنری که قصد استفاده از آن را دارید به سرفنر دستگاه لوله بازکنی متصل نمایید. سپس به آرامی سر فنر را به داخل لوله فاضلاب ببرید زمانی که سر فنر به مانع برخورد کرد. اکنون زمان آن رسیده است تا دستگاه لوله بازکنی را روشن نمایید با شروع فعالیت دستگاه لوله بازکنی گرفتگی لوله برطرف خواهد شد. همچنین شما میتوانید با زدن کلید چپ گرد و راست گرد شدت تأثیر گذاری دستگاه را افزایش دهید. پس از برطرف شدن گرفتگی دستگاه را خاموش نمایید سپس مقداری آب در داخل لوله بریزید تا باقی گرفتگی ها حرکت کنند تا بار دیگر منجر به گرفتگی نشوند. . چنانچه که دلیل گرفتگی چاه سنگ و خاک باشد شما بایستی از دستگاه لوله بازکنی فنر استفاده نمایید

دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا

از دستگاه های که به منظور گرفتگی لوله ها مورد استفاده قرار میگرفت میتوان به دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا اشاره نمود. این دستگاه از قابلیت بالایی برخوردار میباشند و میتواننددر رفع گرفتگی های بسیار شدید مورد استفاده قرار گیرد.

روش کار دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا

از عواملی که میتوان به گرفتگی لوله شود میتوان به ذرات جامد اشاره نمود. دستگاه لوله بازکنی هوا با فشار هوا هر نوع گرفتگی را برطرف مینماید. از مزیت های این دستگاه که میتوان به آن اشاره کرد طرز کار آسان این دستگاه میباشد. شما بایستی این نکته را فراموش نکنید که در زمان استفاده از دستگاه های لوله بازکنی نکات ایمنی را رعایت نمایید. علاوه بر این این کار بایستی توسط افراد متخصص صورت گیرد.

دستگاه لوله بازکنی خانگی

به طور معمول این نوع از دستگاه های لوله بازکنی دارای وزنی در حدود 4.75 کیلوگرم میباشند و به آسانی قابل حمل هستند. این دستگاه دارای سرعت دور 800 دور در یک دقیق میباشد. دارای قدرت توانم 600 واتی میباشد.


ثبت دیدگاه شما

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments


تاریخ ارسال : ۱۲ بهمن ۱۴۰۰
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram