آخرین مقالات

تخلیه چاه مکنده ساکشن

در گذشته انجام عمل تخلیه چاه مکنده ساکشن بسیار زمان بر بوده و هزینه های بالایی رو در پی داشت. اما با پیشرفت تکنولوژی همواره دستگاه های جدیدی برای کمک و راحت کردن کار تخلیه چاه به وجود آمد و کار چاه با پمپ لجن کش را با به روزرسانی به تخلیه چاه با پمپ های مختلف ازجمله مکنده ممکن ساخت ، امروزه با زیاد شدن شرکت های مختلف استفاده از دستگاه های جدید از جمله پمپ وکیوم در میان همگان رونق گرفته است و تخلیه چاه را بسیار آسان کرده است.

تخلیه چاه با وکیوم ساکشن

تخلیه چاه مکنده ساکشن
تخلیه چاه با پمپ وکیوم ساکشن
نحوه انجام عمل پمپ ساکشن تخلیه چاه به چه صورت می باشد؟

تخلیه چاه مکنده ساکشن دستگاهی می باشد که بر روی ماشین تخلیه چاه وصل می باشد که به مانند جارو برقی عمل کرده و حالت مکش دارد و این عمل که به وسیله لوله های که به دستگاه مکندِه یا ساکشِن نام دارد لوله متصل شده و یک سر دیگر لوله را به درون سبتیک منهول یا چاه ها و همچنین کانال های فاضلاب می فرستند و فاضلاب ها و لجن ها را به صورت جارو برقی ساکشِن کرده و می مکد و به درون تانکر می ریزد و به آن تخلیه چاه با تانکر مکندِه می گویند. تخلیه سپتیک تانک

قیمت تخلیه چاه به وسیله دستگاه ساکشن به چه صورت می باشد؟

قیمت تخلیه چاه وکیوم ( ساکشن ) به تعداد سرویس هایی که زده می شود بستگی دارد و هزینه آن نسبت به تخلیه چاه با پمپ لجن کش بالاتر بوده، به این دلیل که دستگاه ساکشن که بر روی ماشین نصب است با موتور ماشین درگیر بوده و و به موتور ماشین فشار آورده و هم چنین کارایی دستگاه وکیوم برای تخلیه سبتیک ها و منهول ها و اللخصوص چربی گیر ها در اولویت قرار دارد.چون چربی هایی که سفت شده حتما باید به این روش تخلیه گردند.

تانکر ماشین تخلیه چاه با ساکشن یا مکنده به چه صورت است ؟

تانکر ماشین تخلیه چاه با دستگاه وکیوم ، مخزن تانکر ماشین ساکشِن از ورق های فولادی با عرض 6 میل درست می شود و همانند شکل زیر می باشد و همان طور که می بینید همواره شرکت ما از بزرگترین ماشین ها و بزرگترین مخزن تانکر استفاده می نماید.ماشین های تخلیه چاه عموماً به 6 تنی و به 12 تنی معروف بوده و شرکت ما به دلیل سیاست کاری و به صرفه بودن از ماشین با ظرفیت بالا جهت تخلیه چاه استفاده می نماید. تا هم در وقت صرفه جویی نماید و هم در قیمت آن صرفه جویی کند پس تخلیه با تانکر بزرگ برای شما مشتریان مناسب می باشد.

ماشین مکنده ساکشن تخلیه چاه فاضلاب
ماشین مکنده ساکشن تخلیه چاه فاضلاب

سرعت تخلیه چاه با دستگاه مکنده

توجه نمایید سرعت انجام عمل تخلیه چاه با مکنده به دلیل تخریب حداقلی درب چاه و یا در مواردی که دریچه یا لوله بازدید چاه وجود دارد و نیاز به تخریب ندارد بسیار سریع انجام می باشد اما در روش دیگر که تخلیه چاه با استفاده از پمپ های لجن کش صورت می گیرد به دلیل بزرگ بودن پمپ تخلیه چاه که حدوداً این پمپ دارای اندازه ای مثل کپسول های گاز بوتان می باشد، باید درب چاه تخریب شود و گلدانی برداشته شود تا بتوان پمپ های لجن کش را از آن رد کرد.

استفاده از پمپ ساکشِن بسیار ضروری می باشد چون باعث بهتر تخلیه شدن چاه می باشد.

* همین حالا با ما تماس بگیرید با بهترین تانکر وکیوم و شرکت تخلیه چاه تهران *

.

0912-772-771-3


ثبت دیدگاه شما

guest

2 نظرات
قدیمی ها
تازه ها بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
samad
samad
3 years ago

قیمت تخلیه چاه با پمپ مکنده چقدر هزینه داره.

modir
Admin
3 years ago
پاسخ به  samad

سلام برای تخلیه چاه با مکنده ساکشن تماس بگیریدتاریخ ارسال : ۱۲ آذر ۱۳۹۸
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram