آخرین مقالات

تخلیه چاه توالت فرنگی

گرفتگی و پر شدن چاه توالت فرنگی یکی از مشکلاتی می باشد؛ که امروزه در بیشتر ساختمان های مدرن گریبان گیر ساکنی شان شده است.  تنها راه  رفع این مشکل تخلیه چاه توالت فرنگی ها می باشد.

افراد نمی توانند شخصا به تخلیه چاه های فاضلاب شان بپردازند. چرا که این کار بسیار سخت و مشکل است. در دنیای امروز شرکت های تاسیس شده که در زمینه ی رفع مشکلات فاضلاب ساختمان ها مشغول به فعالیت می باشد.

اگر تمایل دارید، در زمینه ی تخلیه ی چاه توالت فرنگی اطلاعات مفیدی به دست بیاورید. این مقاله را دنبال کنید.

تخلیه چاه توالت فرنگی-وب سایت تخلیه چاه

نحوه تخلیه چاه توالت فرنگی

تخلیه ی چاه توالت فرنگی به وسیله ی تانکر های ۶ و ۱۲ هزار لیتری صورت می گیرد. تانکر هایی که در زمینه ی تخلیه چاه های فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند؛ از هر لحاظ با تانکر های مواد خوراکی متفاوت هستند.

به همین خاطر شما می توانید به راحتی یک تانکر فضولات را از تانکر های آب تشخیص دهید. تجهیزاتی که به تانکر های فاضلاب متصل می باشد، تخلیه ی چاه ها را آسان و راحت تر کرده است.

تانکر های فضولات از نظر کارکرد به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول شامل تانکر های پمپ دار می باشد. تانکر های پمپ دار مناسب برای تخلیه ی چاه هایی می باشد، که متراژ دهانه ی چاه تا دریچه ی آن بسیار است.

به همین خاطر برای تخلیه ی چاه نیاز به پمپی است، که بتوانند محتویات درون چاه را به درون مخزن تانکر ها هدایت کنند. در این روش تخلیه ی چاه، تنها مایعات یا همان آب های موجود در چاه فاضلاب به درون مخزن هدایت می شود.

به همین دلیل افراد بایستی از روش لایروبی استفاده کنند؛ تا بتوانند تمامی لجن ها و رسوباتی که در چاه موجود است، را پاک کنند.

تانکر دیگری که در زمینه ی تخلیه ی چاه ها مورد استفاده قرار می گیرد، تانکر های حاوی مکنده است. این نوع از تانکر ها مناسب برای ساختمان هایی می باشد، که متراژ دهانه ی چاه تا دریچه کم است.

در این روش تخلیه، ۵۰ درصد گنجایش چاه تخلیه می شود. شما در این روش دیگر نیاز به لایروبی برای از بین بردن لجن و رسوبات چاه نیستید.

چرا افراد نباید شخصا به تخلیه ی چاه توالت فرنگی شان بپردازند؟

یکی از بدترین مشکلاتی که ممکن است برای ساختمان ها رخ دهد؛ گرفتگی لوله های فاضلاب توالت فرنگی، روشویی و ظرف شویی می باشد. چرا که این مشکل اصلا منظره ی خوبی به وجود نمی آورد.

گرفتگی لوله ی فاضلاب به دو صورت در ساختمان ها رخ می دهد. در دو حالت منظره منزجر کننده ای به وجود می آورد، که موجب می شود، فرد تنها به فکر ترک ساختمان بیافتد.

اگر افراد شخصا به رفع این مشکل بپردازند. ممکن است، با کوچک ترین خطایی باعث به وجود آمدن مشکلات جبران ناپذیری شوند. مجموعه ی لوله بازکنی یکی از مجموعه های برتری که در این زمینه مشغول به کار و فعالیت است.

این مجموعه با به کار گیری از دستگاه های پیشرفته به رفع تمام مشکلات فاضلابی از جمله تخلیه ی چاه توالت فرنگی می پردازد‌.

چرا افراد نباید شخصا به تخلیه ی چاه توالت فرنگی شان بپردازند؟-وب سایت تخلیه چاه

فواید تخلیه چاه توالت فرنگی

چاه فاضلاب یکی از اصلی ترین و مهم ترین قسمت یک ساختمان می باشد. چرا که تمام آب های کثیف که از حمام، دستشویی و آشپزخانه خارج می شود؛ به چاه فاضلاب هدایت می شود.

وجود آب در چاه های فاضلاب یک خطر برای چاه ها محسوب می شود. چرا که مولکول های آب با محتوای داخلی فاضلاب ها واکنش نشان می دهند و در نتیجه باعث تخریب و ریزش چاه ها می شود.

به همین خاطر باید در بازه ی زمانی مشخصی به تخلیه ی چاه های فاضلاب بپردازید؛ تا مجبور به تخلیه ی چاه توالت فرنگی یا آشپزخانه نشوید.

فواید تخلیه ی چاه در زمان های کوتاه، عبارت از:

  • افزایش عمر چاه
  • جلوگیری از ریزش چاه ها
  • جلوگیری از سر ریز شدن چاه ها
  • جلوگیری از حوادث جبران ناپذیر

نتیجه گیری

افراد تنها در صورتی می توانند از گرفتگی لوله های توالت فرنگی، ساختمان خود جلوگیری کنند؛ که حتما در بازه های زمانی مشخص به تخلیه ی چاه های فاضلاب خانه یا محیط کار شان بپردازند.

هم چنین هیچ گاه سعی نکنند، شخصا به تخلیه ی چاه های فاضلاب شان بپردازند. چرا که موجب است، باعث ریزش چاه و گاز گرفتگی شوند.


ثبت دیدگاه شما

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments


تاریخ ارسال : ۲۹ بهمن ۱۴۰۰
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram