آخرین مقالات

تخلیه چاه

تخلیه چاه عملی است که با استفاده از تانکر های 6 و 12 هزار لیتری انجام می شود تخلیه چاه با تانکر که به وسیله مکنده ساکشن یا پمپ های لجن کش و لایروبی آن به وسیله نیروی انسانی که به داخل انباره حفر چاه فرستاده می شود تا بتواند مواد جامد را به بیرون چاه انتقال دهد , لایروبی چاه فاضلاب با استفاده از عمل تخلیه چاه فاضلاب می گویند.
در مطالب زیر شما علائم پر شدن چاه فاضلاب ، نحوه و قیمت تخلیه چاه فاضلاب نرخ اتحادیه , قیمت تخلیه چاه تهران و فاضلاب و ماشین تخلیه چاه مطالبی را خواهید خواند.

تخلیه چاه
تخلیه چاه

تخلیه چاه

در بیشتر موارد تخلیه چاه فاضلاب ، به دلیل اینکه چاه فاضلاب پس از بالا زدن و پس زدن آب و فضولات در توالت ، آب و کف صابون در کفشوی حمام ، همچنین در سیفون دستشویی و یا آشپزخانه مشخص می شود.

معمولاً در ساختمان های تازه ساخت بعد از گذشت 3 تا 5 سال چاه های فاضلاب ناگهانی پر می شوند و دلیل آن فقط کوچک بودن انباره چاه می باشد.

تخلیه چاه
تخلیه چاه
 • در چنین مواردی ممکن است که در مسیرها ، گرفتگی لوله هم به وجود آمده باشد و نیاز به لوله بازکن داشته باشید.
 • با تانکر 6 تا 12 هزار لیتر
 • تخلیه با تانکر مکنده ساکشن
 • تخلیه با پمپ های لجن کش مخصوص
 • لایروبی چاه با نیروی انسانی
 • کفتراشی چاه
 • کول گذاری چاه فاضلاب
تخلیه چاه
دیتیل تخلیه چاه

پر شدن چاه یکی از بدترین اتفاقاتی است که ممکن است برای خانه رخ دهد. پر شدن ناگهانی چاه می تواند برای برخی از افراد مشکل ایجاد کند و هزینه ناگهانی و بالای تخلیه چاه و بازسازی چاه می تواند برای برخی افراد مشکل ساز باشد.

تخلیه چاه چیست؟

لوله بازکنی با استفاده از دستگاه مخصوص و فنر های فولادی
لایروبی سپتیک ها و منهول های صنعتی
حفر چاه های جذبی فاضلاب
حفرچاه ارت شمع ساختمان و میله
زهکشی گود و ساختمان 
حفاری گالری برای انتقال آب
تبدیل چاه کهنه قدیمی به چاه نو و تازه
همگی جزو تَخلیه چاه می باشد.

تخلیه چاه فاضلاب صنعتی
تخلیه چاه فاضلاب صنعتی

تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب در آوردن مواد زائد داخل چاه فاضلاب می باشد و عمل تخلیه آن به خاطر مواد جامدی است که از راه لوله کشی فاضلاب وارد چاه فاضلاب می شود این مواد جامد از قبیل مو، مواد پلاستیکی ، چربی آشپزخانه ها و فضولات انسانی می باشند و یاز به لایروبی دارد.و این مواد که مانند یک لایه ضد آب عمل کرده و مانع نفوذ آب به زمین می شود و این مواد قدرت دفع آب توسط چاه را کم می کند به طوری که باعث می شود چاه سریع تر پر شده و نیاز به عمل تخلیه داشته باشد.

تخلیه چاه فاضلاب
تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه فوری تهران

خدمات گروه ما شامل تخلیه چاه فوری در تهران و حومه و شهرستان های اطراف می شود. و ارائه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد. و حتی در ایام تعطیل ما مشکل چاه شما را بر طرف می کنیم.

تخلیه چاه تهران

در تخلیه چاه تهران بعد از حفر چاه و پر شدن چاه اتفاق می افتد و در سپتیک ها و منهول ها بعد از زمان مشخصی نسبت به مصرف مشخص می شود. و کف تراشی انباره چاه و عوامل مربوط به چاه فاضلاب و لجن سپتیک و منهول ها را فرایندی که طی آن موادی از قبیل لجن ، جامدات و مواد مختلف را از درون چاه و سپتیک و منهول ها خارج می کنند و این عمل در مناطق مختلف تهران به دلیل جنس خاک مناطق مختلف می باشد و هزینه آن در مناطق مختلف بسیار متفاوت می باشد.

تخلیه چاه تهران
تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه غرب تهران

عمل تخلیه چاه در غرب تهران با استفاده از تانکرهای 12 تنی که به دو صورت مکنده ساکشن و استفاده از پمپ های لجن کش انجام می شود قیمت تخلیه چاه می گویند پمپ لجن کش و در صورت نیاز با استفاده از نیروی انسانی و با استفاده از نیسان بشکه ای لایروبی می شود تا مشکل چاه شما مشتری عزیز در سریع ترین زمان حل بشود. شرکت تخلیه چاه غرب تهران با نیروی کار مجرب و قیمت مناسب در خدمت شما اهالی غرب تهران می باشد.و پس از حفر چاه انجام میگیرد

انجام امور چاه غرب تهران در مناطق مختلف تهران از جمله غرب تهران همواره از سریع ترین خدماتی است که ما می توانیم در سریع ترین زمان ممکن انجام دهیم.

تخلیه چاه جنوب تهران

عمل کامل تَخلیه چاهای جنوب تهران توسط بهترین اکیپ مجهز و مستقر در منطقه جنوب تهران با انواع ماشین های بزرگ 12 تنی و همچنین لایروبی و بازسازی چاه های ریزش کرده در تمامی منطقه جنوب تهران.

تخلیه چاه شمال تهران

ما در شمال تهران با مجهز ترین دستگاه های روز دنیا آماده انجام هر گونه تخلیِه فاضلاب چاه و سپتیک و همچنین کلیه امور مربوطه هستیم.و این عمل را با استفاده از نیروی جوان و کاملاً متخصص در این ضمینه هستیم.

تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه مرکز را به مشتریان عرضه میکنیم.

ماشین تخلیه چاه

عموماً خاور بنز را با ظرفیت 6 هزار لیتر و رنو بادسان را با ظرفیت 12 هزار لیتر می شناسیم . ماشین تَخلیه چاه و تانکر تَخلیه چاه به دو روش مکنده ساکشن که دستگاه ساکشن بر روی ماشین نصب می شود و عموماً صدای زیادی دارد و نوع بعدی با استفاده از پمپ های مخصوص این کار می باشد و در مراحل بعدی لایروبی کانال فاضلاب ها بعد از لایروبی و برای انتقال از نیسان های دارای بشکه استفاده می شود و برای کفتراشی چاه بعد از عمل کفتراشی خاک حاصل را با استفاده از ماشین دارای کمپرس خاک را انتقال می دهیم.

ماشین تخلیه چاه
ماشین تخلیه چاه

تخلیه سپتیک تانک

تخلیه سپتیک تانک با استفاده از دستگاه مکنده مخصوص انجام می شود تا سپتیک تانک کاملا تَخلیه شود. با استفاده از روش مکنده سپتیک تانک کاملاً تَخلیه و تمیز می شود و نیازی به هیچ عمل دیگری برای تَخلیه چااه نمی باشد.

تخلیه سپتیک تانک
تخلیه فاضلاب سپتیک تانک

تخلیه چاه در تهران

شرکت ما با افتخار به شما همشهریان عزیز در تهران خدمت رسانی می کند و امیدواریم در تخلیه چاه در تهران مشکلات و سوالات خود را در ضمینه تَخلیه چاه در تهران پیدا کرده باشید. ما همواره در حال خدمت رسانی به اهالی محترم تهران می باشد.

 • چاه فاضلاب در تمام مناطق تهران
 • با تانکر شش , هشت و دوازده هزار لیتری
 • حفاری چاه جذبی ساختمان
 • پیدا کردن محل چاه قدیمی
 • نصب منهول فاضلاب و نصب دریچه بازدید
 • اجرای کار کول گذاری و طوقه چینی درب چاه
 • لوله بازکنی
 • ارائه خدمات رفع بوی بد فاضلاب
 • بازسازی چاه ریزش کرده
 • نصب سپتیک تانک و جرای سپتیک بتنی و تانکر فاضلاب
 • تخلیه فاضلاب سپتیک , منهول , با تانکر مکنده
 • اتصال فاضلاب ساختمان به سیستم اگو شبکه فاضلاب
 • حفاری چاه ارت و شمع ساختمان
 • لایروبی چاه با نیروی انسانی
 • تعمیر و باز سازی چاه فاضلاب و تبدیل آن به چاه نو و تازه می باشد.
تخلیه چاه تهران
تخلیه چاه فاضلاب

قیمت تخلیه چاه | هزینه تخلیه چاه

قیمت تخلیه چاه به ازای هر سرویسی که انجام می گیرد قیمت گذاری می شود و قیمت آن به دلیل اینکه چاههای فاضلاب نشان نمی دهد که چه میزان فاضلاب جامد در آن قرار دارد به این دلیل به صورت سرویسی قیمت گذاری می شود. البته در بیشتر موارد بعد از انجام کار و در هنگام لایروبی مقنی که درون چاهها می باشد در هنگام لایروبی حدوداً می تواند نسبت به تجربه خود تعداد سرویس را حدوداً می تواند بگوید اما این نیز ملاک هزینه تخلیه چاه نمی باشد.

تخلیه چاه فاضلاب

هزینه تخلیه چاه چقدر میشود ؟

مکان چاه نیز بر روی قیمت آن نیز تاثیر می گذارد. مخصوصاً در هنگام لایروبی نسبت به کارگر اضافه ای که می برد. قیمت نیز بالاتر می رود و در قیمت تَخلیه چاه نسبت به متراژ شیلنگ ها اما با بازدید رایگان از محل و نظر کارشناسی قیمت به شما داده خواهد شد.

قیمت تخلیه چاه
هزینه تخلیه چاه

اندازه چاه فاضلاب ساختمان

یکی از عوامل پر شدن چاه های فاضلاب اندازه چاه فاضلاب می باشد که عامل اصلی حجم چاه می باشد. یکی از عوامل مؤثر در مشخص کردن اندازه چاه فاضلاب ساختمان حجم چاه، جمعیت ساختمان، نوع کاربری آن، میزان تولید فاضلاب ساختمان، مدت استفاده از ساختمان، جنس زمین منطقه شما می باشد و نشان دهنده اندازه چاه فاضلاب ساختمان می باشد.

اندازه چاه فاضلاب ساختمان

چاه فاضلاب شامل چه قسمت هایی می باشد؟

شامل میله چاه که عمق چاه را مشخص می کند و عامل دوم حجم انباره چاه فاضلاب می باشد و هر چه حجم انباره چاه فاضلاب بیشتر باشد عمر چاه نیز بیشتر می شود و شما دیر تر به عمل تَخلیه چاه نیاز پیدا خواهید کرد که کار اصلی جذب آب فاضلاب توسط انباره چاه انجام می شود.

فضولات انسانی، مواد جامد به داخل انباره میرود و پس از مدتی انباره چاه از جامدات پر می شود و در این هنگام شما نیاز خواهید داشت تا با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و از خدمات ما در این زمینه استفاده نمایید.

میله حفر چاه فاضلاب حفر چاه

تعمیر چاه فاضلاب

عوملی که مشخص می کند چاه نیاز به تعمیر چاه فاضلاب دارد عبارتند از: ریزش چاه ، نشست چاه
امروزه شاهد این هستیم که چاه های فاضلاب قدیمی و چاه های فاضلاب جدید که حفر شده اند بسیار خطرناک هستند. مخصوصاً چاه های که چندین سال است به حال خود رها شده اند و بررسی نمی شوند.با بررسی مداوم چاه می توان از وقوع حادثه برای چاه جلوگیری کرد.

عوملی که چاه نیاز به تعمیر چاه فاضلاب دارد عبارتند از:ریزش چاه ، نشست چاه

امروزه شاهد این هستیم که چاه های فاضلاب قدیمی و چاه های فاضلاب جدید که حفر شده اند بسیار خطرناک هستند.مخصوصاً چاه های که چندین سال است به حال خود رها شده اند و بررسی نمی شوند.با بررسی مداوم چاه می توان از وقوع حادثه برای چاه جلوگیری کرد.

کفتراشی چاه 09127727713
کفتراشی چاه فاضلاب

علت تخلیه چاه

جنس زمین منطقه شما نشان می دهد که چه مقدار باید میله چاه(شمع) حفر شود تا به یک رگه مناسب خاک برسیم و بعد انباره چاه جذبی را حفر کنیم.

جنس زمین در این بخش به چند دسته تقسیم می کنند اما عموما به دو قسمت شنی و غیر شنی تقسیم می کنند، زمین های غیر شنی که معمولا خاک می باشد و چاه فاضلاب در مدت زمان زودتر پر می شود چون خاک روند کند تری برای جذب آب دارد و زود تر از حد معمول پر می شود و چاه فاضلاب زودتر از حد معمول به تَخلیه نیاز دارد.

زمین های شنی به دلیل جذب سریع آب نسبت به غیر شنی عمر بالاتری دارد اما به دلیل اینکه مواد جامد ، چربی آشپزخانه ، مو و …به درون چاه میروند این نوع زمین ها نیز به تَخلیه نیاز پیدا خواهند کرد.

قیمت تخلیه چاه
علت پر شدن چاه فاضلاب
 • خدمات تخلیه چاه: قیمت تخلیه چاه فاضلاب تمامی ساختمان ها رستوران ها مراکز تجاری و صنعتی
 • خدمات رفع بوی بد فاضلاب
 • خدمات تعمیر و ترمیم چاه ریزشی
 • خدمات نصب سپتیک و تخلیه با تانکر فاضلاب
 • خدمات استفاده از تانکر مکنده فاضلاب لجن کش چاه
 • خدمات اتصال فاضلاب ساختمان به شبکه فاضلاب شهری اگو شهری
 • حفر چاه ارت
 • لایروبی چاه و خارج کردن جامدات و فضولات از چاه
 • تعمیر و ترمیم چاه فاضلاب توالت و تبدیل آن به چاه دستشویی نو و تازه
 • ارائه خدمات تخلیه چاه با تانکر ده هزار لیتری
 • خدمات حفر انواع چاه و تعیین محل حفاری چاه
 • از بین بردن حشرات توالت نظیر سوسک
 • نصب و اجرای منهول فاضلاب پلی اتیلن یا سازه بتنی
 • اجرا و نصب کول چاه کول گذاری
 • بستن درب چاه اجرای طوقه چینی
 • نصب دریچه بازدید چاه فاضلاب
 • تشخیص محل درب چاه و مکان دقیق چاه

علت پر شدن چاه فاضلاب

علت پر شدن چاه فاضلاب عبارتند از:بوی نامطبوع کفشور ها و سرویس بهداشتی و حمام،حشرات موزی ( سوسک توالت ها ) یکی از عوامل اولیه پر شدن چاه جذبی فاضلاب می باشد.

عامل اصلی در شناسایی علت پر شدن چاه فاضلاب بالا زدن آب از کفشور های هم سطح با چاه و حمام و دستشویی بالا زدن فضولات از سرویس بهداشتی و کف صابون از حمام مشخص می شود.البته در این موارد احتمال گرفتکی لوله نیز وجود دارد.

*یکی از عوامل خطرناک بعد از پر شدن چاه فاضلاب که اگر سریع اقدام به تَخلیه آن نشود احتمال ریزش بدنه چاه ، میله چاه و در مواقع بسیار خطرناک احتمال ریزش طوقه و درب چاه می باشد که بسیار خطرناک و مرگ آفرین می باشد.

پیدا کردن محل دقیق چاه

برای پیدا کردن محل چاه دستگاه وجود دارد اما استفاده از آن غیر قانونی می باشد . پس به دنبال پیدا کردن درب چاه با دستگاه نباشید چون کسی این دستگاه را ندارد . پس همه افراد برای پیدا کردن درب چاه از روش پیدا کردن درب چاه با روش فنر انداختن داخل لوله و عمل لوله بازکنی با دستگاه لوله بازکن و نگاه کردن به مسیر لوله کشی و گاهی کندن مسیر لوله کشی می توان درب { حفر چاه فاضلاب }را پیدا کرد.

پیدا کردن درب چاه

برای سفارش امور تَخلیه چاه ، حفر و لایروبی چاه و لوله بازکنی می توانید با شماره گیری ۰٩١٢٧٧٢٧٧١٣ و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

شماره تماس:

09127727713

.

شماره تماس: 3 771 772-0912

.

سوالات متداول در مورد تَخلیه چاهای فاضلاب

اولین مرحله برای تخلیه چاه چیست؟

اولین مرحله بعد از تماس با شرکت ما برای تخلیه چاه پیدا کردن محل چاه می باشد. اگر نمی دانید که چاه در کجا قرار دارد باید با ما تماس بگیرید تا ما با کمترین کنده کاری محل چاه را به شما بگوئیم. و سپس باز کردن درب چاه و برداشتن گلدانی چاه و در موارد سخت برداشتن قسمتی از طوقه چاه.

مراحل دیگر تخلیه فاضلاب چاه کدام می باشد؟

مراحل دیگر شامل تخلیه چاهها با تانکر های مخصوص حمل فاضلاب و سپس انجام عمل لایروبی چاه و در بعضی موارد انجام کف تراشی چاه که خاک سیاه چاه کاملاً تراشیده می شود و باعث باز شدن کامل چشمه های جذب آب می شود.

چه تضمینی وجود دارد برای اینکه چاه پس از چند ماه دوباره پر نشود و بالا نزند؟

با انجام کارهای لایروبی و تراش چاه ، چاه کاملاً بازسازی می شود.و با انجام کارهای گفته شده ما تضمین کتبی به شما می دهیم که چاهی که 10 سال کار کرده است دوباره 10 سال جذب آب داشته باشد.و می توان عمر چاه را با کفتراشی اضافه بیشتر کرد.

.

.

.

لوله بازکنی – چاه بازکنی

درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram