آخرین مقالات

باز کردن گرفتگی لوله ظرفشویی – چند علت گرفتگی سینک ظرفشویی

باز کردن گرفتگی لوله ظرفشویی

امروزه بسیاری از افراد در مورد علت بالا زدن آب سینک ظرفشویی و راه کار های باز کردن گرفتگی لوله ظرفشویی اطلاعات ناقصی دارند و به همین دلیل به خوبی نمی توانند این مشکل را حل کنند و در زمان حل کردن این مشکل شاید آن را بدتر کنند. سینک ظرفشویی یکی از تجهیزاتی می باشد که بسیار در دیدرس قرار دارد و به همین دلیل باید به آن رسیدگی نمایید. شما در طول شبانه روز توجه بسیاری به این متریال خانه خواهید داشت و به همین دلیل اگر مشکلی برای آن به وجود آید باید سریعا آن را حل کنید. چگونه چاه سینک ظرفشویی را باز کنیم ؟ باز کردن گرفتگی لوله ظرفشویی متفاوت است و شما باید با پیدا کردن علت و رفع کامل گرفتگی سیفون ظرفشوی آن راه حل مناسبی هم برای حل کردن این مشکل پیدا کنید.در ادامه به شما می گوییم که چگونه چاه سینک ظرفشویی را باز کنیم.

 

باز کردن گرفتگی لوله ظرفشویی
رفع گرفتگی سیفون ظرفشویی
علت بالا زدن آب سینک ظرفشویی

باز کردن گرفتگی لوله ظرفشویی
 –
علت بالا زدن آب سینک ظرفشویی – گرفتگی سینک ظرفشویی

علت بالا زدن آب سینک ظرفشویی :

همانطوری که بیان کردیم علت بالا زدن آب سینک ظرفشویی متفاوت می باشد و شما باید تمامی علت های آن را بشناسید تا بتوانید مشکل را حل کنید در صورتی که نتوانید مشکل را جل کنید با شرکت لوله بازکنی ما تماس بگیرید. در ادامه برخی از این علت ها را بیان می کنیم.

پر شدن لوله سینک

یکی از مهمترین علت های بالا زدن آب سینک ظرفشویی این است که لوله سینک شما پر می شود. آشغال ها و زباله هایی را که در طول روز تولید می کنید را باید در سطل آشغالی بریزید و نگذارید آنها وارد لوله سینک شوند، در این صورت بدون شک بعد از مدتی لوله شما پر می شود و آب از سینک ظرفشویی شما بالا می زند، به همین دلیل شما باید به این مورد اهمیت بسیاری دهید و سعی کنید در سینک خود آشغالی نگذارید و در هنگام شستشوی ظروف آشغال های ظروف را ابتدا در سطل آشغالی بریزید. یکی از راهکارهای بسیار عالی که از این علت بالا زدن آب سینک ظرفشویی جلوگیری می کند این است که توری های مخصوصی را در سینک خود بگذارید تا از ورود آشغال ها به درون لوله جلوگیری کند تا به رفع گرفتگی سیفون ظرفشویی نیاز نداشته باشید.

نشتی آب از اطراف سینک

یکی دیگر از علت بالا زدن آب سینک ظرفشویی این است که از اطراف آن آب نشتی می کند، در صورتی که آب از اطراف سینک نشتی کند باید سریعا این مشکل را حل کنید چرا که به کابینت های شما آسیب جدی وارد می کند و موجب مشکلات دیگری هم نیز می شود. برای اینکه این مشکل را حل کنید باید تمامی درز هایی را که بین سینک و کانتر وجود دارد را از بین ببرید و تا جایی که امکان دارد این دو را به یکدیگر نزدیک کنید تا مشکل باز کردن گرفتگی لوله ظرفشویی برای شما به وجود نیاید.

نشتی سینک در هنگام تخلیه

یکی دیگر از علت بالا زدن آب سینک ظرفشویی که بسیار شایع است و افراد زیادی شاید با آن مواجه شده باشند این است که هنگام تخلیه آب آنها به بیرون از کابینت می ریزد، این مشکل در صورتی به وجود می آید که لوله سینک شما مسدود شده باشد. شما زمانی که درب کابینت سینک را باز کنید بوی بسیار بدی به مشامتان می رسد که علت آن همین مسدود شدن لوله می باشد. شما برای اینکه این مشکل را برطرف کنید می توانید از کسانی که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرید تا به بهترین نحو ممکن مشکل شما را حل کنند.

باز کردن گرفتگی لوله ظرفشویی
رفع گرفتگی سیفون ظرفشویی
علت بالا زدن آب سینک ظرفشویی
باز کردن گرفتگی لوله ظرفشویی
رفع گرفتگی سیفون ظرفشویی
بالا زدن آب سینک ظرفشویی

 

 

رفع گرفتگی سیفون ظرفشویی

یکی از بهترین راه حل هایی که برای رفع گرفتگی سیفون ظرفشویی وجود دارد و شما می توانید خودتان به تنهایی آن را انجام دهید این است که، لوله سینک خود را بعد از اینکه با این مشکل مواجه شدید به خوبی تمیز کنید. شما می توانید با شوینده های قوی تمامی آشغال ها و آلودگی های لوله را از بین ببرید. یکی از دلایل بالا زدن آب سینک ظرفشویی پر شدن سیفون از چربی می باشد که این مشکل باز کردن گرفتگی لوله ظرفشویی بسیار است و برخی از افراد شاید تاکنون با این مشکل مواجه شده باشند، این دسته از افراد باید بدانند که برای حل کردن این مشکل می توانند با کسانی که در این زمینه تخصص بسیاری دارند تماس بگیرند تا سریعتر مشکل آنها را حل کنند. دقت داشته باشید که این افراد باید حرفه ای باشند و به درستی کار خودشان را انجام دهید، در غیر این صورت مشکلات دیگری را هم به وجود می آورند و برای شما دردسر درست می کنند.

 شماره تماس لوله بازکن و چاه بازکن تهران برای لوله بازکنی تهران و رفع گرفتگی 3-771-772-0912


ثبت دیدگاه شما

guest

1 دیدگاه
قدیمی ها
تازه ها بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments


تاریخ ارسال : ۱۵ دی ۱۳۹۸
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram