آخرین مقالات

انجام لوله بازکنی در منزل با دریل

آنچه ما در این مقاله در رابطه با آن گفتگو خواهیم نمود در رابطه با لوله بازکنی در منزل میباشد‌. اگر شما سوالی در رابطه با لوله بازکنی با دریل در منزل و سوالاتی نظیر این را دارید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید‌. گرفتگی لوله برای اکثر ما ها اتفاق افتاده است و این مسئله منجر شده است که روال عادی زندگی بهم بخورد. از اینرو بایستی هر چه سریع تر نسبت به برطرف نمودن آن اقدام کرد. شما برای رفع گرفتگی لوله میتوانید از محلول های لوله بازکنی استفاده نمایید. ولیکن در صورتی که گرفتگی لوله ها شدید باشد در این صورت شما بایستی از فنر های برای رفع گرفتگی استفاده نمایید.

لوله بازکنی در منزل با دریل

در ابتدا ما در رابطه با مزایا و معایب لوله بازکنی با دریل خواهیم پرداخت. از مزایایی این روش میتوان به حجم کم و سبکی آن اشاره نمود. که همین مسئله سبب برتری این روش به نسبت روش های دیگر شده است. ولیکن بیان این نکته حائز اهمیت است که شما بایستی در زمان استفاده از دریل با دقت بسیار انجام دهید و همچنین نکات ایمنی را رعایت کنید.

لوله باز کنی در منزل با دریل

معایب لوله بازکنی  با دریل در منزل

در این بخش ما در رابطه با معایب لوله بازکنی با دریل در منزل گفتگو خواهیم نمود. به دلیل اینکه استفاده از دریل باعث میشود فنر با سرعت بالایی گردش پیدا کند. از اینرو احتمال شکستی فنر و به تبع لوله افزایش میابد‌. به دلیل برخورداری از سرعت بالا در این روش کنترل فنر دریل به طور قابل توجهی کاهش میابد. در این صورت ایمنی بسیار کاهش پیدا میکند. در زمان استفاده از این روش حفاظ دور فنر دیده نمیشود. از اینرو همین مسئله از دیگر مضرات این روش به حساب میاید.

نکات استفاده از  لوله بازکنی با دریل

همانگونه که در بالا اشاره نمودیم لوله بازکنی به وسیله دریل میتواند کارآمد باشد ولی همواره دارای خطرات میباشد. در ادامه تعدادی از نکاتی را برای ایمنی بیشتر بیان خواهیم نمود.

  • همانگونه که میدانید این روش دارای سرعت زیادی میباشد از اینرو شما بایستی با دقت بسیار دریل را در دست بگیرید.
  • به دلیل اینکه فنر از حفاظ برخوردار نمیباشد از اینرو ممکن است سبب آسیب به لباس شما یا حتی خودتان شود. از اینرو به منظور کاهش نگرانی بهتر است لباس یا پارچه ای به دور فنر بپیچید.
  • هنگام فنر زدن با دریل از فنر های بلند استفاده نمایید. چرا که چرخش که با سرعت زیاد صورت میگیرد منجر به پریدن فنر میگردد. از اینرو ممکن است به شما آسیب وارد نماید.

لوله بازکنی با فنر به وسیله افراد مبتدی

روش های خانگی برای باز کردن لوله فاضلاب برای اشخاص مبتدی توصیه میشود چرا که دارای خطر کمی میباشد و با یک دستور العمل ساده قابل انجام است. از اینرو استفاده از دریل برای افراد مبتدی به خصوص در خانه فکر خوبی نمیباشد. ولیکن در صورت بر طرف نشدن گرفتگی افراد ماهر در این زمینه به خوبی میتوانند لوله بازکنی در منزل را با دریل انجام دهند‌. ‌ از اینرو توصیه مینماییم در گام نخست ابتدا شما به وسیله روش های خانگی اقدام به برطرف کردن گرفتگی نمایید. ولیکن در صورتی که استفاده از روش های خانگی موثر واقع نشد در این صورت شما بایستی با کمک افراد متخصص در این زمینه یعنی استفاده از دریل اقدام کنید.

با وجود اینکه ایمنی این راه کم میباشد ولیکن شما با رعایت تمام اصول ایمنی و همچنین استفاده از دستکش میتوانید با اطمینان خاطر از این روش استفاده نمایید. شما بایستی از فنری استفاده نمایید که از انعطاف کافی برخوردار باشد. همچنین زنانی که دریل شروع به چرخش میکند به طول بیشتری از فنر لازم دارید.

کلام پایانی

همانگونه که در بالا به آن اشاره شد استفاده از این روش دارای مزایا و معایبی میباشد. ولیکن با این وجود میتوان این روش را به عنوان یکی از روش های کار برای باز کردن لوله به شمار آورد. ولیکن نمیتوان از معایب آن چشم پوشی نمود. اگر شما قصد دارید از این روش برای برطرف نمودن گرفتگی استفاده نمایید‌. ما به شما توصیه مینماییم که با لوله بازکنی تماس بگیرید. شرکت های لوله بازکنی زیادی در سراسر کشور وجود دارد که شما میتوانید متناسب با محل زندگی خود با یکی از آنها تماس حاصل فرمایید.


ثبت دیدگاه شما

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments


تاریخ ارسال : ۱۰ بهمن ۱۴۰۰
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram