آخرین مقالات

نحوه از بین بردن سوسک توالت دستشویی خانه و سوسک کابینت

از بین بردن سوسک توالت

امروزه افراد زیادی به فکر از بین بردن سوسک توالت دستشویی می باشند و به همین دلیل روش های گوناگونی از جمله سمپاشی با سم سوسک کش را برای نابودی سوسک امتحان می کنند. سوسک ها به طور معمول میکروب های بسیاری را در بال های خود و دستگاه گوارش شان حمل می کنند، شاخک ها و پرزهایی که در بدن سوسک ها وجود دارد سراسر میکروب می باشد و به همین دلیل بیماری های زیادی را می تواند منتقل کند، بنابراین باید راه ورود آنها را به سرویس بهداشتی و توالت خود از بین ببرید تا بیماری همراه خود نیاورد.

از بین بردن سوسک توالت
از بین بردن سوسک توالت

سوسک دستشویی چاه فاضلاب

بسیاری از افرادی که به بیماری های تب زرد، دیفتری، بیماری فلج اطفال، اسهال های خونی و … دچار می شوند باید بدانند که اگر در توالت خود سوسک دارند تاثیر سوسک ها در بیماری آنها کم نمی باشد. برای نابودی کامل این حشرات می توانید برخی از روش های شناخته شده را امتحان کنید تا از شر آنها خلاص شوید، در ادامه این روش ها و از جمله سمپاشی محل تجمع سوسک و چند سم سوسک کش را بیان می کنیم تا آشنایی بیشتری با آنها داشته باشید.

در ادامه با روشهای مختلف دفع و نابودی سوسک در مکان های مختلف از جمله کابینت و خانه و دستشویی و… آشنا می شویم.

جهت سمپاشی در استان تهران و کرج و حومه با شماره زیر تماس بگیرید.

09909201519

دفع سوسک با محلول پیاز

مواد مورد نیاز برای تهیه ماده دفع سوسک:
1عدد پیاز متوسط
1 قاشق جوش شیرین
طرز تهیه ماده دفع کننده سوسک های ریز و درشت خانه:
ابتدا پیاز را خرد کنید و جوش شیرین روی آن بریزید خوب ترکیب کرده سپس آن را در گوشه های منزل قرار دهید . اتفاقی که می افتد این است که سوسک های پنهان در خانه بیرون آمده و خود به خود نابود می شوند.

یکی دیگر از راه های دفع سوسک استفاده از ترکیب سیر و پیاز و فلفل


در این ترکیب بوی آزاردهنده از ترکیب سیر و پیاز و فلفل سوک ها را فراری می دهد وکمک می کند از دست سوسک ها خلاص شوید و مانع بازگشت دوباره سوسک ها به خانه شوید.

مواد مورد نیاز:

1 پیاز کامل
1 قاشق غذاخوری فلفل قرمز
1حبه سیر تازه
1 لیتر آب
یک کاسه ی کوچک
1 بطری اسپری پلاستیکی تمیز

روش تهیه ماده زد سوسک

سیر و پیاز را پوست کنده و خرد کنید سپس داخل کاسه بریزید سپس فلفل را اضافه کرده و هم بزنید سپس آب را اضافه کنید و خوب هم بزنید اجازه دهید ترکیب یک ساعت بماند تا مواد خوب خیس بخورند. بعد از اتمام مراحل مخلوط را داخل بطری آب پاش یا اسپری ها بریزید و در مکان هایی که سوسک وجو دارد بریزید.

چند روش برای خلاص شدن از سوسک توالت

سوسک ها از جمله حشراتی می باشند که 280 میلیون سال قبل بر روی کره زمین زندگی کرده اند و امروزه افراد زیادی در توالت خود این سوسک ها را مشاهده می کنند. یکی از مهمترین روش هایی که برای نابودی این حشرات موذی بسیاری از افراد آن را انجام می دهند این است که چاه بست در کاسه توالت خود نصب می کنند. ولی باید بدانید روش های دیگری هم برای نابودی سوسک در توالت وجود دارد که آنها عبارتند از :

1.

از بین بردن سوسک با گازوئیل

استفاده کردن از گازوئیل یکی از روش هایی بسیار مهمی می باشد که بسیاری از افراد از این روش برای از بین بردن سوسک توالت استفاده می کنند. گازوئیل یکی از موادی می باشد که برای سوسک ها بسیار کشنده است و به همین دلیل شما می توانید برای اینکه سوسک های توالت خود را از بین ببرید از این ماده استفاده کنید. یک لیوان از گازوئیل را باید آماده کنید و آن را در درون چاه توالت بریزید. بوی گازوئیل برای سوسک ها بسیار آزار دهنده است و به همین دلیل اگر این ماده آنها را از بین نبرد فراری شان می دهد.

2.

از بین بردن سوسک ها با سمپاشی سوسک

یکی دیگر از روش های از بین بردن سوسک توالت که بسیاری از افراد از این روش استفاده می کنند سمپاشی سوسک می باشد که این روش هم یکی از روش های مطمئن به شمار می رود. یکی از نکاتی که شما باید به آن دقت بسیاری داشته باشید این است که سوسک ها در دیواره لوله توالت زندگی می کنند و به همین دلیل بهترین راه کشتن آنها همین سمپاشی می باشد. شما با سمپاشی کردن آنها را به خوبی از بین می برید و دیگر در توالت شما دیده نمی شوند.

از بین بردن سوسک توالت
از بین بردن سوسک توالت

3.

برای کشتن سوسک ها رطوبت را از بین ببرید

سوسک ها از جمله حشراتی می باشند که به محیطی که رطوبت دارد علاقه بسیاری دارند، در واقع باید بدانید آنها بون رطوبت نمی توانند زندگی کنند، بر این اساس باید دقت داشته باشید که اگر شیر دستشویی شما دارای نشتی می باشد، نشتی آن را درست کنید تا محیط مرطوب نشود. در واقع اولین و مهمترین روشی که برای از بین بردن حشرات در توالت به شما توصیه می کنیم این است که رطوبت توالت خود را از بین ببرید.

4.

خالی کردن سطل زباله

سطل زباله یکی از مکان های آلوده می باشد و از آنجایی که سوسک ها علاقه زیادی به آلودگی دارند ب این مکان می آیند. شما باید سعی کنید همیشه سطل زباله توالت خود را خالی کنید تا بوی بد و آلودگی های اطراف را به خود جذب نکند و این اولین قدم در نابودی این حشره می باشد.

5.

استفاده کردن از حشره کش :

اولین راهی که هر فردی برای از بین بردن سوسک توالت به ذهنش خطور می کند این است که از حشره کش های قوی استفاده نماید. با استفاده کردن از این حشره کش ها سوسک ها از بین می روند. شما باید در هر منافذ و ترک هایی که در دستشویی تان وجود دارد مقداری از این حشره کش ها را بریزید تا سوسک ها از دستشویی شما فرار کنند. دقت داشته باشید که این حشره کش ها انواع مختلفی دارند و شما می توانید هر کی از آنها را که کارایی بیشتری دارند را انتخاب کنید.

6.

استفاده از خمیر سوسک کش

خمیر های سوسک کش که امروزه در بازار موجود بوده و مانند قلم می باشد و آنها را به دور درزهای دیوار کشیده و سوسک ها با خوردن آنها مرده و سپس پودر می شوند.استفاده از این خمیر ها همواره پیشنهاد می شود.

یکی از دلایل زیاد شدن یک دفعه ای سوسکها در توالتهای منزل پرشدن چاه فاضلاب و احتیاج به تخلیه چاه می باشد.

امروزه افراد زیادی به فکر از بین بردن سوسک کابینت و خانه هستند که برای از بین بردن آنها باید از روش های مطمئنی استفاده کنند. روش های زیادی برای از بین بردن سوسک کابینت و خانه وجود دارد که هر یک از این روش ها مزیت ها بسیاری دارند و به خوبی می توانند سوسک ها از بین ببرند. کابینت های خانه از جمله مهمترین قسمت هایی می باشد که در آشپزخانه قرار دارد و خانم خانه با این قسمت آشپزخانه در طول روز بسیار کار می کند. اگر سوسک توالت و درون کابینت و یا خانه باشد میکروب بسیاری را وارد ظروف و خانه شما می کند و بنابراین شاید شما بیمار شوید.در ادامه مطلب با نحوه از بین بردن سوسک در منزل بیشتر آشنا می شوید تا بتوانیم آرامش را به خانه شما بیاوریم.

نحوه از بین بردن سوسک خانه – چطور سوسک خانه را از بین ببرم

باید به دنبال راهی برای از بین بردن سوسک کابینت و خانه باشید تا آنها را بتوانید به طور کلی از بین ببرید. یکی از مهمترین کارهایی که شما باید انجام دهید این است که همیشه خانه خود را تمیز و مرتب کنید، در غیر این صورت مطمئن باشید که سوسک ها در خانه و کابینت شما پیدا می شوند. بسیاری از خانم هایی که به پاکیزگی اهمیت نمی دهند سوسک منزل های زیادی را در خانه خود مشاهده می کنند. ولی با این وجود برخی از خانم ها به خوبی پاکیزگی را رعایت می کنند ولی باز هم سوسک در کابینت و خانه شان پیدا می شود، این دسته از افراد باید به خوبی با روش های از بین بردن سوسک کابینت و خانه آشنایی داشته باشند که برای آشنایی بیشتر شما آنها را بیان می کنیم.

نحوه از بین بردن سوسک خانه و کابینت
از بین بردن سوسک خانه و کابینت

چند روش برای جلوگیری از ماندگاری سوسک در منزل

چند روش برای جلوگیری از ماندگاری سوسک در منزل

 1. رطوبت خانه را تا حد امکان از بین ببرید.

  سوسک ها تا یک ماه میتوانند گرسنگی را تحمل کنند اما نمیتوانند بیشتر از چند روز تشنگی را تحمل کنند به همین دلیل اولین انتخابشان یک محل مرطوب می باشد.

 2. خانه ای که تمییز نباشد.

  سوسک ها در محیط هایی که چیزی برای خوردن داشته باشند می مانند و در آ«جا تخم ریزی می کنند مانند چربی چسبیده به کابینت بالای گاز آشپزخانه و خورده نان ها و خورده غذاهای ریخته شده در کف آشپزخانه و تمام خانه.پس تا می توانید هموتره خانه را تمییز نگه دارید.

 3. خوراکی ها را به حال خود رها نکنید.

  به حال خود رها کردن خوراکی ها در خانه و ضروف نشسته در سینک ظرف شویی خود یکی از دلایل رشد و نمو این حشره موزی می باشد.

 4. آشپزخانه ای تمیز داشته باشید.

  کف آشپز خانه را هر از گاهی کاملاً با مواد شستشو دهنده تمییز کنید حتما یادتان باشد که دیواره ها را آب نگیرید که سوسک ها برای رشد نیاز شدیدی به آب دارند.

 5. استفاده از کیسه زباله

  حتماَ برای خورده غذای دور ریختنی و زباله های سینک ظرفشویی و زباله های دیگر منزل از کیسه زباله استفاده نمایید و هر شب درب کیسه را گره زده و به بیرون ببرید. سطل زباله منزلتان حتماَ از نوع درب دار باشد.

روش های خانگی از بین بردن سوسک کابینت و خانه :

همانطوری که بین کردیم امروزه افراد زیادی به فکر از بین بردن سوسک کابینت و خانه می باشند که باید برای از بین بردن آنها با روش های مختلف آن آشنایی بیشتری داشته باشید، این روش ها عبارتند از :

بوره و شکر – پودر بوریک اسید


پودر بوریک اسید که در گذشته به عنوان سوسک کش در داروخانه ها فروخته میشد را با مخلوط شکر و آرد قاطی کرده و به دلیل چسبندگی و سفت شدنی که بعد از چند روز دارد حتماَ آن را بر روی دستمال کاغذی بزاریید و همان طور که قبلاَ گفتیم زیر کابینت ، گاز ، گوشه های منزل بگزارید و حتماَ پرنده ای در منزل و خانه خود دارید مراقب باشید

درست کردن ترکیب بوره و شکر یکی از مهمترین روش های از بین بردن سوسک کابینت و خانه می باشد که تاثیر بسیاری در از بین بردن سوسک ها دارد. شکر یکی از موادی می باشد که سوسک ها را فریب می دهد از مخفیگاهشان بیرون بیایند، در این صورت آنها زمانی که ذره ذره از این شکر را بخورند بوره را هم می خورند که این ماده بسیار کشنده می باشد. یکی از مزیت هایی که بوره دارد این است که آسیبی به بدن انسان ها نمی رساند و به همین دلیل از آن به عنوان شوینده استفاده می کنند. دقت داشته باشید این ترکیب را باید جایی بریزید که در دسترس سوسک ها باشد.

تفاله قهوه :


بسیاری از افراد تفاله قهوه را بیرون می ریزند، ولی اگر شما از وجود سوسک در خانه و کابینت خود گلایه دارید بهتر است این تفاله ها را بیرون نریزید. در واقع باید بدانید تفاله قهوه یکی از بهترین روش های از بین بردن سوسک کابینت و خانه می باشد و به خوبی می تواند سوسک ها را از بین ببرد. در خانه و یا کابینت شما اگر درزی وجود دارد باید به آن دسترسی داشته باشید و مقداری از این تفاله قهوه را درون آن بریزید. تفاله قهوه از ورود سوسک ها جلوگیری می کند و نمی گذارد آنها وارد خانه شما شوند.

از بین بردن سوسک خانه و کابینت
نحوه از بین بردن سوسک خانه و کابینت

خاک دیاتومه :

یکی دیگر از روش های از بین بردن سوسک کابینت و خانه که روش طبیعی و بسیار خوبی می باشد خاک دیاتومه است. این ماده یکی از ویژگی هایی اصلی که دارد این است که قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی دارد و به همین دلیل از آن در پودرهای پاک کننده استفاده می کنند. خطر این ماده برای حیوانات خانگی و انسان ها بسیار کم است ولی به خوبی می تواند سوسک ها را از بین ببرد.

دقت داشته باشید که اگر می خواهید از این خاک برای از بین بردن سوسک در منزل استفاده کنید باید روی برچسب آن خوراکی درج شده باشد تا برای شما و یا حیواناتی خانگی که در خانه دارید ضرر نداشته باشد. شما باید این خاک را در لابلای درز هایی که در خانه و کابینت وجود دارد بریزید تا از ورود سوسک ها جلوگیری کند، دقت داشته باشید اگر این خاک با رطوبت تماس داشته باشد کارایی خود را از دست می دهد.

استفاده از طعمه های سوسک کش

طعمه های سوسک کش این طعمه ها با مواد غذایی که سوسک ها میخورند ادغام شده و می توانید از عطاری ها بگیرید این نوع طعمه ها را به جاهایی که فکر می کنید سوسک ها در منزل رفت و آمد دارند بریزید مانند:گوشه های خانه ، ورودی منزل ، زیر پنجره ها ، زیر کابینت ها و… سوسک ها بعد از خوردن این سم از بین می روند و مقداری هم به محل تجمعشان می برند و دیگر سوسک ها نیز از بین می برند.اما این راهکار احتمال بازگشت سوسک ها دوباره وجود دارد زیر تخم های آنها که ممکن است در سوسوک مرده وجود داشته باشد باز شوند و شما دوباره با این مشکل روبه رو شوید.پس این روش را آنقدر ادامه دهید تا نابود شوند.

استفاده از حشره کش شیمیایی یا دست ساز

حشره کش طبیعی آب و صابون می باشد محلولی از آب و صابون را درست کنید وآن را درون آب پاش بریزید و هر جا سوسک دیدید بر روی آن بپاشید این کار صد در صد نمی باشد و باید بدانید سوسک ها در منزل کجا قرار دارد.پس از خشک شدن محلول بر روی بدن سوسک صابون باعث خفگی می شود اما این را بدانید این کار تخم درون بدن سوسک را نابود نمی کند.

استفاده از سوسک کش ها و آفت کش ها برای از بین بردن سوسک ها و تخم های آنها بسیار مفید است و پیشنهاد می شود تا یک رو صبح خانه را تخلیه کرده و از این آفت کش ها استفاده نمایید و بوی آن تا بعد از ظهر از بین می رود و افراد حساس هم دیگر آن را حس نمی کنند.فقط نوزادان و افراد حساس و پرندکان را در موقع سم پاشی از محل دور نمایید.

استفاده از چسب سوسک – تله سوسک

این نوع چسب سوسک کش را در محل رفت آمد سوسک ها قرار دهید تا بتوانید سوسک هایی که از لانه خارج شده اند را به تله بندازید و البته برای دیگر حشرات مانند عنکبوت ها و مورچه ها و دیگر حشراتی که گذر می کنند نیز موثر است.

جلوگیری از ورود و بازگشت دوباره سوسک منزل و کابینت

آشغال ها و زباله ها را از محیط منزل دور کنید و مرتب سینک ظرف شویی تمییز نگه دارید و زباله ها را به درون کیسه زباله ریخته و درب آن را محکم ببندید.و تامیتوانید از محل زندگی خود دور نگه دارید.

منافذ و سوراخ ها و ترکهای خانه

منافذ و ترک ها محل مناسب برای رشد سوسک هستند و تامی توانید این محل ها را کیپ کرده و ببندید.

استفاده از تله چسبی حشرات و سوسک

برای خانه هایی که سوسک ندارند و در طول سال سوسک ها 1 یا 2 بار دیده می شوند پیشنهاد می شود از تله چسبی حشرات استفاده کنند تا سوسک ها را به دام بندازد.یکی از دلایل سوسک دار شدن خانه ها همین ورود سوسک از بیرون و پیدا کردن محلی در خانه برای تخم ریزی می باشد.
این تله ها را در زیر کابینت و گوشه هایی که کودکان به آن دسترسی ندارند و مکان هایی مانند ترک ساختمان و منافذ دیگر بگذارید. حتماَ این مکان ها را با آب نمک تمییز نمایید تا دیکر برای مدتی از شر سوسک ها خلاص شوید.

نابودی سوسک و حشرات از خانه های چوبی

بهترین روش برای از بین بردن سوسک منزل به طور خلاص برای خانه هایی که ستون ها و بدنه چوبی دارند استفاده از آفت کش قوی برای کشتن موریانه و دیگر حشرات می باشد.و سپس بعد از آن استفاده از روغن های جلا برای آن می باشد.اگر منزل مسکونی نیست می توانید برای از بین بردن سوسک منزل از روغن سوخته ماشین نیز برای سقف و بدنه استفاده نمایید.

جهت سمپاشی در استان تهران و کرج و حومه با شماره زیر تماس بگیرید.

09909201519


ثبت دیدگاه شما

guest
27 نظرات
قدیمی ها
تازه ها بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
خانم تیموری
خانم تیموری
1 year ago

سوسک ریز کابینت خیلی زیاد شده تو خونه ممنون از مطلب مفیدتون

Khazaii
Khazaii
1 year ago

برای از بین بردن سوسک فاضلاب باید از چه نوع سمی استفاده کنیم.

تخلیه چاه دات کام
Admin
پاسخ به  Khazaii

سم سوسک کش در بازار موجود می باشد و شما می توانید به راحتی تهیه نمایید.

tyrant
tyrant
1 year ago

سلام تمام درزها را پوشاندیم نقاط خروجی فاضلاب را کیپ کردیم اتصالات فاضلاب هم چک کردیم
آیا امکان دارد سوسک از دریچه کـولـر آبـی روشن ، به خانه نـفـوذ کند ؟

تخلیه چاه دات کام
Admin
پاسخ به  tyrant

سلام خیر اما امکان دارد سوسک ها در اطراف دریچه کولر و دور کانال کولر سوسک های ریز و درشت باشند.

نوید سلامت
نوید سلامت
1 year ago

سلام. ممنون از مطلب خوبتون. روش های دیگری هم برای از بین بردن سوسک کابینت وجود داره. مثل استفاده ازشکارچیان طبیعی و یا سموم.

تخلیه چاه دات کام
Admin
پاسخ به  نوید سلامت

شکارچیان طبیعی..؟منظورتون مارمولکه 🤔

Nilo
Nilo
5 months ago

😅 باحال بود.

rasol
rasol
1 year ago
پاسخ به  نوید سلامت

شکار چیان طبیعی چیه دیگه خخخ.بهتره از سم سوسک کش قوی استفاده کنید.

F.ramezani
F.ramezani
1 year ago

شلام ممنون از توضیحاتتون به نظرتون بهترین سم سوسک کش چی هست.بهترین راه نابودی سوسک فاضلاب استفاده از چه نوع سم سوسک کش می باشد.؟

تخلیه چاه دات کام
Admin
پاسخ به  F.ramezani

سم سوسک کش زیادی تو بازار هست ولی به زودی سم های قوی و مخصوص انواع سوسک از جمله سوسک های توالت و… به شما معرفی می کنیم و الان در حال جمع آوری اطلاعات هستیم.پس از جمع آوری بهترین سم سوسک کش رو همراه با آدرس فروشگاه به شما معرفی میکنیم.

مهدوی
مهدوی
10 months ago

از بین بردن سوسک خیلی سخته؟چکار کنم

تخلیه چاه دات کام
Admin
پاسخ به  مهدوی

لطفا راهکار های بالا رو اجرا کن

Nori
Nori
8 months ago

سلام من تازه خونمونو خریدم اما داخل دسشویی شبها سوسک های قهوه ای بزرگ دیده میشه چن بار سم زدم ولی از بین نمیرن واقعا خسته کننده شدن ایا سمی هست که قوی باشه برای همیشه از بین ببره …

فشتنقی
فشتنقی
7 months ago

بهترین سم سوسک کش کدوم هست..؟

فتحی
فتحی
6 months ago

امکانش هست سوسک ها ازداخل لباسشویی هم بیرون بیان یاخیر؟

تخلیه چاه دات کام
Admin
پاسخ به  فتحی

خیر دوست عزیز ولی امکان دارد از لوله خروجی فاضلاب روی دیوار بیرون بیاید و استفاده اد پلمپ های مخصوص پیشنهاد می‌شود.

Mostafa safayi
Mostafa safayi
4 months ago

برای ازبین بردن سوسک های بزرگ چاه توالت از چه ماده ای استفاده کنیم

تخلیه چاه دات کام
Admin
پاسخ به  Mostafa safayi

سلام لطفا جهت خرید سم سوسک کش مخصوص و یا سمپاشی فقط در تهران تماس بگیرید.

مبینا
مبینا
4 months ago

سلام توروخدا کمکم کنید من همه جای خونه رو بستم دستشویی هم سیفون داره هم اصلا از دستشویی و حمام من ندیدم اما بازم سم پاشی کردم بستم هرجا که فک کنین تمام درز هارو بستم ولی هرشب یکی دوتا سوسک بزرگ از بالدار یا بی بال فرقی نمیکنه یا تو آشپزخونه یا تو پذیرایی دیده میشه و در اطراف دستشویی و حمام هم نیس چیکار کنم خسته شدم من فوبیای سوسک دارم و تنها زندگی میکنم کار هر شبم گریه توروخدا بگین من دیگ کجاهار و چک کنم ممنون

تخلیه چاه دات کام
Admin
پاسخ به  مبینا

سلام بهتره اول از همه سوسک توالت سپس حمام و سوسک ریز آشپزخانه رو نگاه کنید که به چه صورت است.بهترین راه بستن پنجره ها می باشد…احتمالا چون سمپاشی کردین این سوسک ها از بیرون می آیند.

براری
براری
2 months ago
پاسخ به  مبینا

دقیقا مثل من، من حتی هواکش دستشویی و حمام رو توری زدم تمام پنجره ها توری دارن و در تراس هم توری داره و دریچه کولر رو هم توری زدم. اما نمیدونم از کجا میان.خسته شدم

A.h
A.h
2 months ago
پاسخ به  مبینا

منم دقیقا همین مشکل شمارو دارم با همین شرایط زندگی
خسته شدم
سم پاشی کردم، رخنه ای هم به بیرون نیست
ولی بازم سوسک میبینم
بیشتر هم توی آشپزخونه میبینم
نمیدونم ازکجا درمیان

تخلیه چاه دات کام
Admin
پاسخ به  A.h

سلام دوست عزیز سوسک های فاضلاب با سوسک های ریزی که در کابینت های ام دی اف و چوبی لانه گذاری می‌کنند متفاوت هستند..اگه سوسک های ریز مشاهده می کنید احتمالا در کابینت ها لانه گذاری کرده اند.

ترنم
ترنم
1 month ago
پاسخ به  A.h

از حشره کش کامن استفاده کنید من خودم استفاده کردم واقعا عالیه دور تا دور خونه بپاشید تا چند وقت اثرش میمونه اما موقتی هست.

لنا
لنا
1 month ago
پاسخ به  مبینا

وای دقیقا عینه منه . تموم درزارو کیپ تا کیپ بستم فوبیای سوسک دارم تا مرز سکته میرم ولی تو دستشویی دو بار سوسک بزرگ دیدم الانم همیشه سوسک ریز میبینم مثل سوک کابینت نیستن مشخصه بچه های اون سوسک بزرگان نمیدونم چه غلطی کنم یادش می افتم عین بچه ها گریه ام میگیره دقیقا فوبیا دارم میترسم تنهام بمیرم از ترس سوسک کسی ام نفهمهتاریخ ارسال : 24 آذر 1398
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram