آخرین مقالات

چاه فاضلاب پر شده چیکار کنم ؟ – مراحل تخلیه چاه به ترتیب زیر می باشد.

چاه فاضلاب پر شده چکار کنم ؟ مراحل تخلیه چاه اصلاً نگران نباشید اولین قدم بعد از پر شدن ناگهانی چاه پیدا کردن بهترین شرکت تخلیه چاه تهران می باشد. در اقدام بعدی پیدا کردن محل چاه فاضلاب می باشد.از محل چاه فاضلاب خبر ندارین مشکلی وجود نداره با ما تماس بگیرید علاوه بر پیدا کردن درب چاه بتوانیم مشکل پر شدن چاه شما را بر طرف کنیم.

در ادامه توضیحاتی در رابطه با مراحل تخلیه چاه و اینکه یک چاه فاضلاب پس از پر شدن و بالا زدن آب و فاضلاب باید چه مراحلی را طی کند تا به طور کامل تخلیه شود و مانند قبل آب را دفع بنماید.

پر شدن ناگهانی چاه
چاه فاضلاب پر شده چکار کنم
تخلیه چاه فاضلاب

چاه فاضلاب پر شده چکار کنم ؟

برای اطلاعات بیشتر مقاله ( جلوگیری از زود پر شدن چاه فاضلاب ) را بخوانید.

مراحل تخلیه چاه کدامند؟

اولین مرحله تخلیه چاه و بازسازی چاه پیدا کردن درب چاه یا محل قرار گیری چاه می باشد. و در مرحله دوم باز کردن درب چاه با تخریب قسمتی از طوقه چاه شروع می شود و با برداشت گلدانی چاه و معلوم شدن انتهای چاه ، چاه آماده تخلیه چاه می باشد و در این مرحله چاه به وسیله ماشین تخلیه چاه(ماشین های تخلیه چاه ۶ تن و ۱۲ تن می باشند)که با روش پمپ لجن کش و یا دستگاه مکنده چاه تخلیه می شود.

و در مرحله بعد ۹۰ درصد چاه های دارای انباری نیاز ۱۰۰ درصد به لایروبی به وسیله نیروی انسانی دارد.در این مرحله چاه های فاضلاب به وسیله متخصص چاه که مقنی نام دارد ، مقنی به درون چاه می رود و چاه را لایروبی می کند.(( برای اطلاعات بیشتر در رابطه با لایروبی چاه کلیک نمایید))

و در مرحله بعدی چاه باید تراش داده شود که به آن تراش چاه یا کفتراشی چاه می گویند و در این مرحله مقنی چاه کن به وسیله کلنگ مخصوص چاه از کف انباری چاه ۳۰ تا ۵۰ سانت از خاک آن را بر می دارد و بدنه انبار را کلنگ زنی می کند تا چشمه های دفع آب را که با خاک و لجن مخلوط شده کاملاً باز شود و چاه بتواند مانند قبل دوباره چندین سال کار نماید.

و در مرحله آخر در صورت نیاز با استفاده از کول از ریزش احتمالی چاه در آینده جلوگیری  می کنند.کول چاه سازه ای بتنی است که که مقنی چاه کن با استفاده از انجام کار کول گذاری ، چاه را محکمتر کرده و از ریزش چاه جلوگیری می کند.

در آخر نیز با نصب مجدد گلدانی و طوقه چینی چاه و یا تعمیر آن قسمت از طوقه که تخریب شده چاه کاملاً آماده بسته شدن می باشد.

تخلیه چاه فاضلاب
تخلیه چاه فاضلاب

چاه فاضلاب پر شده چه کاری انجام دهیم تا دوباره مثل روز اول کار کنه؟

پر شدن ناگهانی چاه یکی از اتفاقات بد در ساختمان ها است که اگر دیر متوجه آن بشوید ممکن است هزینه های بیشتر و خطرات بیشتری را برای شما در بر داشته باشد.

یکی از اشتباهات رایج در هنگام پر شدن چاه فاضلاب توالت فقط تخلیه آب آن است که طی هر ماه و هفته ها به طور مداوم انجام می گیرد و این پر شدن و تخلیه شدن ، باعث ریزش چاه می شود و در زمین هایی که خاک سست دارند بیشتر دیده می شود.

ما در شرکت تخلیه چاه تهران خود این تضمین را به شما می دهیم که شما با تخلیه چاه ، لایروبی چاه و کف تراشی چاه ،، چاه فاضلاب شما جذب دوباره آب را پیدا می کند و چاه مانند روز اول خود دوباره جذب آب خود را پیدا می کند.

0912-772-771-3


ثبت دیدگاه شما

دیدگاه بگذارید

avatar


تاریخ ارسال : 17 خرداد 1399
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram