آخرین مقالات

تعمیر چاه ریزش کرده آب فاضلاب کهنه و قدیمی

تعمیر چاه فاضلاب قدیمی – تعمیر چاه فاضلاب کهنه

تعمیر چاه آب دستی و تعمیر چاه فاضلاب کهنه و تعمیر چاه فاضلاب قدیمی و تعمیر چاه ریزشی همگی امکان پذیر می باشد و ما در شرکت تخلیه چاه دات کام {www.takhliyehchah.com} به شما این اطمینان را می دهیم که:

ریزش چاه فاضلاب
ریزش چاه

تعمیر چاه فاضلاب ریزش کرده

یا چاه آبی که که سطح آن پایین آمده باشد و نیاز به لایروبی و کندن مجدد جهت رسیدن به آب را داشته باشد کاملاً آماده اییم وچاه های فاضلاب قدیمی و چاه فاضلاب ریزش کرده را به صورتی تعمیر نماییم که از روز اولی که حفر چاه صورت گرفته بود استهکام  بهتر و جذب بیشتری داشته باشد.

تعمیر چاه ریزشی فاضلاب
تعمیر چاه ریزشی فاضلاب

تعمیر چاه فاضلاب ریزش کرده قدیمی

چاه فاضلاب خانه ریزش کرده چکار کنیم ؟

چاه ریزش کرده نگران نباشید اولین قدم مراقبت از کودکان و سالمندان است که به درون حفره ریزش کرده نیفتند حتی زمانی که چاه ریز می کند ممکن است عرض بیشتری را ریزش کرد باشد و زیر سرامیک ها و موزاییک ها خالی باشد پس از رفت آمد از3 متری چاه خود داری کنید در پارکینگ ها گذاشتن وسایل و کشیدن نوار خطر به دور آن الزامی است.

تعمیر چاه فاضلاب کهنه و قدیمی ریزش کرده به چه صورت می باشد؟

به این صورت که اول کاملاً درب چاه و سپس طوقه چاه فاضلاب را برداشته وسپس خاک ریزش کرده را به بالا انتقال می دهیم در صورت لزوم عمل تخلیه چاه را انجام داده و در آخر عمل کول گذاری و طوقه چینی مجدد را انجام می دهیم تا به وسیله آن بتوانیم چاه را کاملاً ترمیم نماییم.

چطور از ریزش چاه جلوگیری کنیم؟ نحوه جلوگیری از ریزش چاه

برای جلوگیری از ریزش چاه ها از جمله 1- چاه آب 2- چاه فاضلاب 3- چاه جذبی 4- چاه توالت و … باید از سازه های بتنی به نام ( کول چاه) استفاده کنیم.

چه کار هایی جزو تعمیر چاه فاضلاب می باشد ؟

کار های ( تبدیل چاه قدیمی به جدید ، تبدیل چاه کهنه به چاه جدید ، تبدیل چاه کهنه به نو ، ترمیم و بازسازی چاه ، ترمیم و بازسازی چاه فاضلاب ، تعمیر چاه ، تعمیر چاه آب ، تعمیر چاه آب دستی ، تعمیر چاه آب و چاه فاضلاب کهنه و قدیمی ، تعمیر چاه آب و فاضلاب کهنه و قدیمی به چاه نو و تازه ، تعمیر چاه دستی ، تعمیر چاه ریزش کرده ، تعمیر چاه ریزشی ، تعمیر چاه ریزشی آب ، تعمیر چاه ریزشی فاضلاب ، تعمیر چاه فاضلاب قدیمی ، تعمیر چاه فاضلاب کهنه ، تعمیر چاه قدیمی ، تعمیر چاه قدیمی فاضلاب ، تعمیر چاه کهنه ، تعمیر چاه کهنه آب و فاضلاب ، تعمیر چاه کهنه فاضلاب ) همگی قابل انجام می باشد.

تعمیر چاه آب دستی

برای تعمیر چاه اول آن را کاملا خشک کرده و سپس لایروبی انجام می دهیم و در آخر عمل کندن و رسیدن به آب و در آخر اضافه کردن به انباری را انجام می دهیم.و با نصب پمپ کار تمام می شود و میزان انباری چاه نشان دهنده این است که مقدار آب مورد نیاز است.

تعمیر چاه آب و فاضلاب
تعمیر چاه آب و فاضلاب

بعد از عمل برداشت خاک و کنده کاری باید حتماً داخل میله چاه کول گذاشته بشود.تا از ریزش چاه جلوگیری بشود.

بعد از کول گذاری حتما باید آن را محکم کرده و طوقه محکمی بر روی آن قرار بگیرد.

تعمیر چاه ریزشی

بازسازی چاه ریزشی وتعمیر چاه ریزشی و درآوردن خاک ریزش کرده و سپس لایروبی و عمل تخلیه چاه باعث می شود تا چاه ریزشی شما کاملا نو و تازه شود و با عمل کول گذاری و طوقه چینی آن چاه به یک چاه استاندارد و نو تبدیل می شود و دوباره سالهای سال کار می کند و کول گذاری از ریزش چاه جلوگیری می کند و به آن تعمیر چاه ریزشی می گویند.


ثبت دیدگاه شما

4
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
modirکمیلیموسوی Recent comment authors
تازه ها قدیمی ها بیشترین رأی
موسوی
Guest
موسوی

برای جلوگیری از ریزش چاه باید چکار کرد.

modir
Admin

سلام برای جلوگیری از ( ریزش چاه ) باید از کول سیمانی استفاده کرد. برای اطلاعات بیشتر مقاله کول سیمانی چاهکول چاه و کول گذاری چیست ؟ قیمت کول سیمانی چاه فاضلاب | کول گذاری انباری چاه میله را بخونید.

کمیلی
Guest
کمیلی

ترمیم چاه فاضلاب ریزش کرده انجام میدین.

modir
Admin

بله برای ترمیم چاه فاضلاب و تعمیر چاه ریزش کرده فاضلاب تماس بگیرید.تاریخ ارسال : 04 شهریور 1398
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram