آخرین مقالات

تعمیر چاه و ترمیم چاه فاضلاب کهنه و قدیمی

تعمیر چاه فاضلاب قدیمی – تعمیر چاه فاضلاب کهنه

تعمیر چاه فاضلاب و تعمیر چاه کهنه ، ترمیم چاه فاضلاب قدیمی و تعمیر چاه ریزشی همگی امکان پذیر می باشد و ما در شرکت تخلیه چاه دات کام {www.takhliyehchah.com} به شما این اطمینان را می دهیم که با تخلیه چاه و لایروبی چاه و کفتراشی چاه ، چاه کاملا مانند قبل باز سازی می شود و جذب آب خود را به دست می آورد.

تَعمیر چاه و تَرمیم چاه فاضلاب کهنه و قدیمی درتمام نقاط تهران و حومه ، بازسازی چاه کار کرده قدیمی و تبدیل آن به چاه نو کاملاً تضمینی.

ریزش چاه فاضلاب
ریزش چاه

تعمیر چاه فاضلاب کار کرده

چاه جذبی که که جذب آن پایین آمده باشد و نیاز به لایروبی و کفتراشی جهت رسیدن بازسازی چاه را داشته باشد کاملاً آماده ایم وچاه های فاضلاب قدیمی و چاه فاضلاب ریزش کرده را به صورتی تعمیر نمائیم که از روز اولی که حفر چاه صورت گرفته بود استهکام  بهتر و جذب بیشتری داشته باشد.

تعمیر چاه ریزشی فاضلاب
تعمیر چاه ریزشی فاضلاب

**توجه نمایید ممکن است چاه پس از پر شدن حادثه آفرین شود و دچار ریزش شود**

ترمیم چاه فاضلاب لبریز و کار کرده قدیمی

چاه فاضلاب خانه پر شده چکار کنیم ؟

در صورتی که این اتفاق افتاد اولین قدم کم مصرف کردن آب می باشد. تا آب از کفشور ها بالا نزند حتی زمانی که چاه پر می شود ممکن است موجب ریزش دهانه چاه شود. و زیر سرامیک ها و موزاییک ها خالی باشد در این صورت نزدیک 3 متری چاه نشوید. سپس تماس با شرکت تخلیه چاه بابت تخلیه چاه فاضلاب.شماره تماس:09127727713

تعمیر چاه فاضلاب کهنه و قدیمی به چه صورت می باشد؟

به این صورت که اول کاملاً درب چاه و سپس طوقه چاه فاضلاب را برداشته وسپس تخلیه چاه را به وسیله تانکر انجام می دهیم. وسپس لایروبی چاه را انجام می دهیم. و کفتراشی چاه و تراش چاه و در آخر عمل کول گذاری و طوقه چینی مجدد را انجام می دهیم تا بتوانیم چاه را کاملاً ترمیم نماییم.(در صورت ریزش چاه باید خاک ریزش کرده ازچاه خارج شود.

آیا پس از بازسازی چاه و تبدیل چاه کهنه به چاه نو تضمین وجود درد؟

بله ، در شرکت ما بازسازی چاه و تبدیل چاه کهنه به نو امکان پذیر می باشد و کاملا تضمینی می باشد

تعمیر چاه آب دستی

برای تعمیر چاه اول آن را کاملا خشک کرده و سپس لایروبی انجام می دهیم. و در آخر عمل کندن تا آب و اضافه کردن به انباری را انجام می دهیم. و با نصب پمپ کار تمام می شود و میزان انباری چاه نشان دهنده این است که مقدار آب مورد نیاز است.

تعمیر چاه آب و فاضلاب
تعمیر چاه آب و فاضلاب

بعد از عمل برداشت خاک و کنده کاری باید حتماً داخل میله چاه کول گذاشته بشود.تا از ریزش چاه جلوگیری بشود.

بعد از کول گذاری حتما باید آن را محکم کرده و طوقه محکمی بر روی آن قرار بگیرد.

بازسازی چاه کار کرده

تعمیر چاه کار کرده به این صورت که لایروبی و عمل تخلیه چاه باعث می شود تا چاه شما کاملا نو و تازه شود و با عمل کول گذاری و طوقه چینی آن چاه به یک چاه استاندارد و نو تبدیل می شود و دوباره سالهای سال کار می کند و کول گذاری از ریزش چاه جلوگیری می کند و به آن تعمیر چاه کهنه و کارکرده می گویند.

 

 

ثبت دیدگاه شما

guest

12 نظرات
قدیمی ها
تازه ها بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
موسوی
موسوی
3 years ago

برای جلوگیری از ریزش چاه باید چکار کرد.

modir
Admin
3 years ago
پاسخ به  موسوی

سلام برای جلوگیری از ( ریزش چاه ) باید از کول سیمانی استفاده کرد. برای اطلاعات بیشتر مقاله کول سیمانی چاهکول چاه و کول گذاری چیست ؟ قیمت کول سیمانی چاه فاضلاب | کول گذاری انباری چاه میله را بخونید.

کمیلی
کمیلی
3 years ago

ترمیم چاه فاضلاب ریزش کرده انجام میدین.

modir
Admin
3 years ago
پاسخ به  کمیلی

بله برای ترمیم چاه فاضلاب و تعمیر چاه ریزش کرده فاضلاب تماس بگیرید.

ستوده
ستوده
1 year ago

سلام دوستان یه چاه قدیمی داخل منزل پدرم بود بعد از ۱۹ سال توسط این شرکت کاملا بازسازی شد و ما کاملا از این شرکت راضی هستیم.فقط جهت تشکر از این شرکت من پیام گذاشتم.و بابت تعمیر چاه و تخفیف هم تشکر میکنم

زعفرانی
زعفرانی
1 year ago

تعمیرات چاه فاضلاب قدیمی چطور انجام میشه

نامبرده
نامبرده
1 year ago

سلام
تعمیر چاه قدیمی بهتره یا پر کردنش ؟
کدومش ایمن تره؟

حسنی
حسنی
3 days ago

سلام و عرض خسته نباشید بابت تعمیر چاه و بازسازی چاه فاضلاب تماس گرفتم و آمدند و با کیفیت چاه فاضلاب پُر شده شرکت را تعمیر چاه کردند و قسمت ریزش چاه را برطرف کردند و من بسیار رازی هستم.چون تو این صنف کاری آدم درست وسالم کم پیدا میشه اما افراد این شرکت کارو به خوبی انجام دادند.البته هزینه کمی بالا بود اما به درستی اجرا شد.تاریخ ارسال : ۰۴ شهریور ۱۳۹۸
درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram