آخرین مقالات

تخلیه چاه – تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه – تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه عملی است که با استفاده از تانکر های 6 و 12 هزار لیتری انجام می شود تخلیه چاه با تانکر که به وسیله مکنده ساکشن یا پمپ های لجن کش و لایروبی آن به وسیله نیروی انسانی که به داخل انباره حفر چاه فرستاده می شود تا بتواند مواد جامد را به بیرون چاه انتقال دهد , لایروبی چاه فاضلاب با استفاده از تخلیه چاه فاضلاب می گویند. در مطالب زیر شما قیمت تخلیه چاه , تخلیه چاه تهران و تخلیه چاه فاضلاب و ماشین تخلیه چاه مطالبی را خواهید خواند.

تخلیه چاه
تخلیه چاه

تخلیه چاه

در بیشتر موارد تخلیه چاه فاضلاب ، به دلیل اینکه چاه فاضلاب پس ازبالا زدن و پس زدن آب و فضولات در توالت ، آب و کف صابون در کفشوی حمام ، همچنین در سیفون دستشویی و یا آشپزخانه مشخص می شود.

 • در چنین مواردی ممکن است که در مسیرها ، گرفتگی لوله هم بوجود آمده باشد و نیاز به لوله بازکن داشته باشید.
 • تخلیه چاه با تانکر 6 تا 12 هزار لیتر
 • تخلیه چاه با تانکر مکنده ساکشن
 • تخلیه چاه با پمپ های لجن کش مخصوص
 • لایروبی با نیروی انسانی
 • کفتراشی بدنه چاه 
 • کول گذاری چاه فاضلاب

لوله بازکنی با استفاده از دستگاه مخصوص و فنر های فولادی
لایروبی سپتیک ها و منهول های صنعتی
حفر چاه های جذبی فاضلاب
حفرچاه ارت شمع ساختمان و میله
زهکشی گود و ساختمان 
حفاری گالری برای انتقال آب
تبدیل چاه کهنه قدیمی به چاه نو و تازه

تخلیه چاه فاضلاب صنعتی
تخلیه چاه فاضلاب صنعتی

تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب مواد زائد داخل چاه فاضلاب و عمل تخلیه آن به خاطر مواد جامدی است که از راه لوله کشی فاضلاب وارد چاه فاضلاب می شود

این مواد جامد از قبیل مو،مواد پلاستیکی ، چربی آشپزخانه ها می باشند.

و این مواد که مانند یک لایه ضد آب عمل کرده و مانع نفوذ آب به زمین می شود و این مواد قدرت جذب آب توسط چاه را کم می کند به طوری که باعث می شود چاه سریع تر پر شده و نیاز به عمل تخلیه چاه فاضلاب داشته باشد.

تخلیه چاه فاضلاب
تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه فوری تهران

 • خدمات گروه ما شامل تخلیه چاه فوری در تهران و حومه و شهرستان های اطراف میشود. توجه داشته باشید در تخلیه چاه کرج نیز ما نماینده داریم.

تخلیه چاه تهران

درتخلیه چاه تهران بعد از حفر چاه و پر شدن چاه اتفاق می افتد و در سپتیک ها و منهول ها بعد از زمان مشخصی نسبت به مصرف مشخص می شود. وکف تراشی انباره چاه و عوامل مربوط به تخلیه چاه فاضلاب و لجن سپتیک و منهول ها را فرایندی که طی آن موادی از قبیل لجن ، جامدات و مواد مختلف را از درون چاه و سپتیک ومنهول ها خارج می کنند عموماً تخلیه چاه می گویند.

تخلیه چاه تهران
تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه غرب تهران

تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه شمال تهران

تخلیه چاه مرکز را به مشتریان عرضه میکنیم.

ماشین تخلیه چاه

ماشین تخلیه چاه عموماً خاور بنز را با ظرفیت 6 هزار لیتر و رنو بادسان را با ظرفیت 12 هزار لیتر می شناسیم . ماشین تخلیه چاه و تانکر تخلیه چاه به دو روش مکنده ساکشن که دستگاه ساکشن بر روی ماشین نصب می شود و عموماً صدای زیادی دارد و نوع بعدی با استفاده از پمپ های مخصوص این کار می باشد و در مراحل بعدی لایروبی کانال فاضلاب ها بعد از لایروبی و برای انتقال ازنیسان های دارای بشکه استفاده می شود و برای کفتراشی چاه بعد از عمل کفتراشی خاک حاصل را با استفاده از ماشین دارای کمپرس خاک را انتقال می دهیم.

ماشین تخلیه چاه
ماشین تخلیه چاه

تخلیه سپتیک تانک

تخلیه سپتیک تانک با استفاده از دستگاه مکنده مخصوص انجام می شود تا سپتیک تانک کاملا تخلیه شود. با استفاده از روش مکنده سپتیک تانک کاملاً تخلیه و تمیز میشود و نیازی به هیچ عمل دیگری برای تخلیه چاه نمی باشد.

تخلیه سپتیک تانک
تخلیه سپتیک تانک

تخلیه چاه در تهران

شرکت ما با افتخار به شما همشهریان عزیز در تهران خدمت رسانی می کند و امید واریم در تخلیه چاه در تهران مشکلات و سوالات خود را در ضمینه تخلیه چاه در تهران پیدا کرده باشید. ما همواره در حال خدمت رسانی به اهالی محترم تهران می باشد.

 • تخلیه چاه فاضلاب در تمام مناطق تهران
 • با تانکر شش , هشت و دوازده هزار لیتری
 • حفاری چاه جذبی ساختمان
 • پیدا کردن محل چاه قدیمی
 • نصب منهول فاضلاب و نصب دریچه بازدید
 • اجرای کار کول گذاری و طوقه چینی درب چاه
 • لوله بازکنی
 • ارائه خدمات رفع بوی بد فاضلاب
 • بازسازی چاه ریزش کرده
 • نصب سپتیک تانک وجرای سپتیک بتنی و تانکر فاضلاب
 • تخلیه فاضلاب سپتیک , منهول, چاه بارتانکر مکنده
 • اتصال فاضلاب ساختمان به سیستم اگو شبکه فاضلاب
 • حفاری چاه ارت و شمع ساختمان
 • لایروبی چاه با نیروی انسانی
 • تعمیرو باز سازی چاه فاضلاب و تبدیل آن به چاه نو و تازه میباشد.
تخلیه چاه تهران

قیمت تخلیه چاه | هزینه تخلیه چاه

قیمت تخلیه چاه به ازای هر سرویسی که انجام می گیرد قیمت گذاری می شود و قیمت آن به دلیل اینکه چاه فاضلاب نشان نمی دهد که چه میزان فاضلاب جامد در آن قرار دارد به این دلیل به صورت سرویسی قیمت گذاری می شود. البته در بیشتر موارد بعد از انجام کار و در هنگام لایروبی مقنی که درون چاه می باشد در هنگام لایروبی حدوداً میتواند نسبت به تجربه خود تعداد سرویس را حدوداً میتواند بگوید اما این نیز ملاک هزینه تخلیه چاه نمی باشد.

تخلیه چاه فاضلاب

هزینه تخلیه چاه چقدر میشود؟

مکان چاه نیز بر روی قیمت آن نیز تاثیر می گذارد. مخصوصاً در هنگام لایروبی نسبت به کارگر اضافه ای که می برد. قیمت نیز بالاتر میرود و در قیمت تخلیه چاه نسبت به متراژ شیلنگ ها اما با بازدید رایگان از محل و نظر کارشناسی قیمت به شما داده خواهد شد.

اندازه چاه فاضلاب ساختمان

یکی از عوامل پرشدن چاه های فاضلاب اندازه چاه فاضلاب می باشد که عامل اصلی حجم چاه می باشد. یکی از عوامل مؤثر در مشخص کردن اندازه چاه فاضلاب ساختمان حجم چاه، جمعیت ساختمان، نوع کاربری آن، میزان تولید فاضلاب ساختمان، مدت استفاده از ساختمان، جنس زمین منطقه شما می باشد و نشان دهنده اندازه چاه فاضلاب ساختمان میباشد.

چاه فاضلاب شامل چه قسمت هایی میباشد؟

شامل میله چاه که عمق چاه را مشخص میکند و عامل دوم حجم انباره چاه فاضلاب می باشد وهرچه حجم انباره چاه فاضلاب بیشتر باشد عمر چاه نیز بیشتر می شود وشما دیر تر به عمل تخلیه چاه نیاز پیدا خواهید کرد که کار اصلی جذب آب فاضلاب توسط انباره چاه انجام می شود. فضولات انسانی، مواد جامد به داخل انباره میرود و پس از مدتی انباره چاه از جامدات پر می شود و در این هنگام شما نیاز خواهید داشت تا با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و از خدمات ما در این زمینه استفاده نمایید.

میله حفر چاه فاضلاب حفر چاه

تعمیر چاه فاضلاب

عوملی که مشخص می کند چاه نیاز به تعمیر چاه فاضلاب دارد عبارتند از: ریزش چاه ، نشست چاه

امروزه شاهد این هستیم که چاه های فاضلاب قدیمی و چاه های فاضلاب جدید که حفر شده اند بسیار خطرناک هستند. مخصوصاً چاه هایی که چندین سال است به حال خود رها شده اند و بررسی نمی شوند.با بررسی مداوم چاه میتوان از وقوع حادثه برای چاه جلوگیری کرد.

عوملی که چاه نیاز به تعمیر چاه فاضلاب دارد عبارتند از:ریزش چاه ، نشست چاه

امروزه شاهد این هستیم که چاه های فاضلاب قدیمی و چاه های فاضلاب جدید که حفر شده اند بسیار خطرناک هستند.مخصوصاً چاه هایی که چندین سال است به حال خود رها شده اند و بررسی نمی شوند.با بررسی مداوم چاه میتوان از وقوع حادثه برای چاه جلوگیری کرد.

کفتراشی چاه 09127727713
کفتراشی چاه فاضلاب

علت تخلیه چاه

جنس زمین منطقه شما نشان میدهد که چه مقدار باید میله چاه(شمع) حفر شود تا به یک رگه مناسب خاک برسیم و بعد انباره چاه جذبی را حفر کنیم تا به علت تخلیه چاه نیاز نداشته باشیم.

جنس زمین در این بخش به چند دسته تقسیم میکنند اما عموما به دو قسمت شنی و قیر شنی تقسیم میکنند، زمین های غیر شنی که معمولا خاک می باشد و چاه فضلاب در مدت زمان زودتری پر می شود چون خاک روند کند تری برای جذب آب دارد و زود تر از حد معمول پر می شود و چاه فاضلاب زودتر از حد معمول به تخلیه چاه نیاز دارد.

زمین های شنی به دلیل جذب سریع آب نسبت به غیر شنی عمر بالاتری دارد اما به دلیل اینکه مواد جامد ، چربی آشپزخانه ، مو و …به درون چاه میروند این نوع زمین ها نیز به تخلیه نیاز پیدا خواهند کرد.

قیمت تخلیه چاه
علت پر شدن چاه فاضلاب

علت پر شدن چاه فاضلاب

علت پر شدن چاه فاضلاب عبارتند از:بوی نامطبوع کفشورها و سرویس بهداشتی و حمام،حشرات موزی (سوسک ها)یکی از عوامل اولیه پر شدن چاه جذبی فاضلاب می باشد.

عامل اصلی در شناسایی علت پر شدن چاه فاضلاب بالا زدن آب از کفشورهای هم سطح با چاه وحمام ودستشویی بالا زدن فضولات از سرویس بهداشتی وکف صابون از حمام مشخص می شود.البته در این موارد احتمال گرفتکی لوله نیز وجود دارد.

*یکی از عوامل خطرناک بعد از پر شدن چاه فاضلاب که اگر سریع اقدام به تخلیه آن نشود احتمال ریزش بدنه چاه ، میله چاه ودر مواقع بسیار خطرناک احتمال ریزش طوقه و درب چاه می باشد که بسیار خطرناک و مرگ آفرین می باشد.

پیدا کردن محل دقیق چاه

برای پیدا کردن درب چاه دستگاه وجود دارد اما استفاده از آن غیر قانونی میباشد . پس به دنبال پیدا کردن درب چاه با دستگاه نباشید چون کسی این دستگاه را ندارد . پس همه افراد برای پیدا کردن درب چاه از روش پیدا کردن درب چاه با روش فنر انداختن داخل لوله و عمل لوله بازکنی با دستگاه لوله بازکن و نگاه کردن به مسیر لوله کشی و گاهی کندن مسیر لوله کشی میتوان درب { حفر چاه فاضلاب }را پیدا کرد.

پیدا کردن درب چاه

برای سفارش امور تخلیه چاه حفر چاه و لایروبی چاه و لوله بازکنی میتوانید با شماره گیری ۰٩١٢٧٧٢٧٧١٣ و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

شماره تماس:

09127727713

برای تخلیه چاه و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

.

شماره تماس: 3 771 772-0912

.

.

.

.

درباره ما

مشکلات فنی و خدماتی خود را به ما بسپارید. خدمات لوله باز کنی , تخلیه چاه , حفر چاه فاضلاب , حفر چاه ارت , حفر شمع ساختمان ,کفتراشی چاه فاضلاب , تخلیه منهول , تخلیه سپتیک , لایروبی , بازسازی چاه فاضلاب , تبدیل چاه کهنه فاضلاب به چاه نو(تازه) , تخلیه فاضلاب تصفیه خانه , کول گذاری , لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو ( فاضلاب شهری ) زهکشی گود برداری شده مجموعه ما بعنوان همراه همیشگی شما آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر و تعمیر چاه ، لایروبی چاه ، رفع نم و رطوبت ، تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و تعویض کف سرویس بهداشتی و همچنین عقد قرارداد با مشتریان از جمله صاحبان کارخانجات ، سازمان ها ، برج ها و ساختمان های آپارتمانی و ویلایی جهت برطرف کردن مشکل در کلیه مناطق تهران وکرج و حومه می باشد .

راه های ارتباطی

telegram
telegram
برای تماس با ما اینجا را لمس کنید